Prodáváme celosvětově známé a oblíbené stříbrné šperky značek Redbalifrog, OHM Beads a Elfbeads, nebo moderní gumičkové náramky Purelei. Nově také nabízíme šperky značky Aurora Charm, které najdete exkluzivně pouze u nás. Všechny oblíbené značky prodáváme na našem e-shopu www.sperkyspribehem.cz

Již od roku 2013 jsme první autorizovaný prodejce se stříbrnými a skleněnými korálky OHM Beads a Redbalifrog. Nově jsme také exkluzivními prodejci irské značky Aurora Charm, která klade důraz na kvalitu a příběh za každým jejich šperkem. Dále u nás najdete značku Purelei, gumičkové náramky inspirované exotickou Hawaií, nebo skleněné a stříbrné korálky značky Elfbeads a Elfpetite nizozemské výroby.

Šperky s příběhem - stříbrné a skleněné korálky.

Šperky s příběhem to jsou stříbrné šperky a přívěsky mnoha originálních motivů, skleněné korálky z Muránského skla, náramky, karabinky nebo i přírodní kameny. Stříbrné šperky na našem e-shopu šperky s příběhem mají ryzost 925/1000 a neobsahují nikl. Všechny naše prodávané stříbrné šperky mají punc ryzosti českého Puncovního úřadu, kde jsme registrováni.

Šperky s příběhem - stříbrné a skleněné korálky.

Předností našich stříbrných přívěsků a korálků jsou detailně propracované motivy, které jinde nenajdete. Všechny naše stříbrné šperky jsou vyráběny z kvalitního stříbra, ručně dodělávané, můžete si tak být jisti 100% kvalitou. Některé naše šperky jsou vyráběny na ostrově Bali místními stříbrotepci. Naše stříbrné a skleněné korálky můžete nosit samostatně na řetízku nebo si vytvářet vlastní originální náramek. Každý měsíc se můžete těšit na nové kolekce stříbrných přívěsků a skleněných korálků z Muránského skla. Některé korálky mají sběratelskou hodnotu, protože jsou vyrobeny v omezeném množství.

Šperky s příběhem - stříbrné a skleněné korálky.

Přívěsky si můžete kupovat k různým životním příležitostem, nebo jen tak pro radost. Budete si tak vytvářet vlastní originální šperk s příběhem, který vám vydrží po dlouhá léta.

Sbírejte šperky s vlastním příběhem, buďte originální a svá s celosvětově oblíbenými šperky.

 

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.