Luxusní značka Prada a sportovní brand Adidas poprvé zveřejnily první výsledky své spolupráce. Produkty z limitované edice jsou již k dispozici na stránkách obou módních gigantů.

A na co se fanoušci obou značek mohou těšit? Designéři se pochlubili novou řadou tenisek, které jsou aktualizovanou verzí klasických bot Adidas Originals Superstar, a sportovní taškou.

Původní Adidas Originals Superstar byly vytvořeny před 50 lety a staly se velmi populární u hráčů NBA. Upravený design zahrnuje kůži italského módního domu v kombinaci s gumovou špičkou. Logo Prada je navrženo na boku tenisek i na jazyku, kde je umístěn i podpis značky Adidas.

Kožená taška je vytvořena na podobný způsob, i na ni je dvojité logo. Oba produkty byly vytvořeny v bílé barvě s černými detaily, tak aby byl jejich design jednoduchý a okamžitě rozpoznatelný.

Limitovaná editace je zpřístupněna od 4. prosince na webových stránkách adidas.com a prada.com. K dispozici bude 700 kusů, přičemž každý z nich je očíslován jedinečným sériovým číslem.

Foto:youtube/adidas Originals