Je čas se pustit do konání, věci tento týden naberou spád a my máme možnost ovlivnit jak pracovní záležitosti, tak hlavně milostné vztahy.

Beran

V práci pochopíte, proč se vám některé věci nedařily nebo proč s určitými kolegy nenajdete nikdy společnou řeč. Už to nebude možné přehlížet, což popravdě nebude moc dobré pro vaše okolí, ale pro vás to naopak bude velmi přínosné. Zdržte se kritiky, jen pozorujte a zkoumejte.

Býk

Do života konečně přijde jakási lehkost, jak těla, tak mysli, nebudete se zaobírat hlubokými dramaty, jen lehce pozorovat věci, které se dějí a ze kterých byste, myšleno v dobrém, mohli něco vytěžit. Dařit se bude nezadaným v hledání. Bohužel však i zadaným, takže pozor na nevěru.

Blíženci

Toužíte po navázání partnerského vztahu a také se vám v této oblasti bude dařit slibně. Problém je, že když si domluvíte rande, svůj protějšek pitváte možná víc, než je zdrávo. Na druhou stranu vám jde o to, abyste byli s někým, kdo se k vám opravdu hodí, ne? Tak pitvejte dál.

Rak

Jste zklamaní, v mnohém jde vše tak jak má, ale to hlavní uniká. Toužíte po pohlazení, ale víc a víc si uvědomujete, že váš partner, nebo někdo, do koho vkládáte velké naděje vás nechápe, neopětuje city nebo prostě neví, o co vám jde. Budete muset absolvovat debatu, během které vyjádříte své pochyby.

Lev

Snílkovství není pro tento čas ideální. Lvi by se měli chopit své pragmatičnosti do co největší míry a podívat se na svůj život realisticky. Něco se vám nezdá nebo nevyhovuje? Pak to zanalyzujte a začněte pracovat na nápravě. Ono holt samo se nenakope.

Panna

Váš perfekcionismus se bude velmi hodit. Tento týden prožijte v pozorování i těch nejmenších detailů, jak v práci, tak doma. Pište si, přemýšlejte, řešte, ale pozor, zatím nic nevyhodnocujte, žádné závěry – jen sledovat a sumírovat, co z toho asi vzejde.

Váhy

Budete mít velkou potřebu diskutovat o tom, co váš štve a po čem. V práci se rozhodnete vést debatu a zmíníte své nápady. Řešte a diskutujte, v mnohém vám to pomůže, ale nesmíte se dostat do pozice: já vše vím a vy poslouchejte, to by byl problém.

Štír

Trápí vás nějaký chronický zdravotní problém a tento týden se rozhodnete pro jeho řešení. Jen nevíte, jestli jít cestou klasické nebo přírodní medicíny, což u vás způsobí jakýsi vnitřní rozpor. Co zkombinovat obě varianty?

Střelec

Věci nabírají spád, a to je dobře. Někdy máte pocit, že když budete dělat, že to neexistuje, tak problém sám odejde, ale z praxe přece víte, že takhle to nefunguje. O víkendu se možná trochu hlasitěji dořeší věci, které vás trápí celé měsíce. Bude vám potom mnohem lépe, tak se toho nepojte.

Kozoroh

Okolí, zejména manželka a děti, vám tento týden nastaví zrcadlo a vy uvidíte, jaké to je, když se někdo staví do pozice vševěda a ostatním říká co by měli v životě dělat. Vy to děláte docela často. Měli byste „trpět tiše“ a vzít si možná ponaučení do budoucna. Nikdo není neomylný.

Vodnář

Cítíte se bez energie a vaše tělo vám jasně naznačuje, že je dobré odpočívat a nevystavovat se velké námaze. Při odpočinku nezapínejte televizi, ale věnujte se sobě, přemýšlejte, kam byste rádi svůj život směrovali, co dělat abyste se cítili lépe. Půjde vám to skvěle a po víkendu budete plni mentální i fyzické síly.

Ryby

Propadáte se do strachů a úzkostí, ale nevíte, kde tyhle stavy pramení. Bylo by dobré, zajít si na nějaký sebe rozvojový seminář, trochu se otevřít sami sobě a nalít si čistého vína. Bolí to, ale proces je to veskrze léčebný. Nezadané Ryby dostanou koncem týdne neslušný návrh, je jen otázkou, jak s ním naloží.

foto: depositphotos.com/tomwang

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.