Ačkoliv to venku ještě nevypadá, jaro už je tady a s ním přichází i nová kolekce od české klenotnické značky ALOve. A i tentokrát nabízí pestrou nabídku šperků inspirovanou světovými trendy a doplněnou o pořádnou dávku extravagance. Na své si například přijdou milovnice čistých linií, originálních barev či obdivovatelky přírody. Celou kolekci si můžete prohlédnout zde. (https://www.alove.cz/)

 Black Beauty

Černá nemusí vévodit pouze vašemu šatníku, ale i doplňkům. Šperky z kolekce Black Beauty okamžitě upoutají pozornost okolí. Jsou nejen originální, ale díky své barvě se hodí ke všemu. Černé zlato je samo o sobě výjimečné, ale v kombinaci se stejně barevnými diamanty tvoří opravdový skvost. V kolekci najdete prstýnky, náušnice, náramky i náhrdelníky. Pro ty co by chtěly ještě něco navíc, jsou některé modely doplněné o různé motivy (kříž, mašlička, srdíčko…).

 

First Months

Narození dítěte je velkou událostí, kterou si nemusíme připomínat pouze sfoukáváním svíček na narozeninovém dortu, ale i krásný šperkem.  Vybírat si můžete ze zlatých náhrdelníků či přívěsků ve tvaru dětských nožiček, baletky, chlapečka či holčičky. Můžete tak začít novou rodinnou tradici, kterou budou následovat i další generace.

Love Letters

Květen je měsícem lásky. A proč nevyjádřit své pocity blízké osobě slovy či dokonce písmeny… Kolekce láká na prstýnky doplněné o písmenko z bílého zlata poseté diamanty. Šperk se hodí nejen pro naší drahou polovičku, ale i jako dárek pro maminku, babičku či dceru. 

 Lucky Flower

Rozkošné jemné květy poseté diamanty ve třech barvách zlata nesmí chybět žádné milovnici šperků a přírody. Navíc lze kousky z této kolekce brát i jako amulety pro štěstí. Lze si vybrat mezi náhrdelníkem či náramkem, ale i dohromady krásně ladí.

Duo

Růžové, zlaté či bílé? Pokud se ženy neumějí rozhodnout jakému zlatu dát přednost, tak je kolekce Duo jejich vysvobozením.  Prsteny, náramky a náhrdelníky jsou vždy vtvořeny ze dvou barev a doplněny o diamanty. Jediným rozhodnutím tedy bude, jaký šperk si vybrat.

Barevný cabochon

Výrazné šperky dokáží proměnit nudný outfit v zajímavý a trendy. A stačí k tomu třeba netradiční prsten. V kolekci barevných cabochonů je navíc do prstenů zasazen měsíční kámen, který má své magické kořeny už v dávném Orientu.  Součástí kolekce jsou i cabochony z akvamarínu, vzácného iolitu nebo smoky quartz, jež využívali už staří druidové pro jeho magickou schopnost odvádění negativní energie.

foto: ALOve

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.