Hollywoodská kráska, herečka a zpěvačka Scarlett Johansson, má hvězdnou kariéru. Debutovala v devíti letech v rodinné komedii Všude dobře, doma nejlíp a již pouhé dva roky na to byla nominována na ceny Independent Spirit Award v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli. Následovala řada dalších snímků i ocenění. V květnu roku 2012 získala i svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy!

Pracovně se slavné herečce daří, ale jak to má s láskou?

Čerstvá pětatřicátnice se o své soukromí s veřejností příliš nedělí. Milostný život si drží pěkně pod pokličkou, to ale neznamená, že je nudný. Kdepak! Seznam jejích bývalých partnerů je pestrý; od spisovatelů, až po „zářezy“ z řad celebrit.

Před manželstvím

V roce 2005 randila s hereckým kolegou Joshem Hartnettem. Seznámili se při natáčení mysteriózního thrilleru Černá Dahlia. Herec později uvedl, že jeho vztah s Johanssonovou byl velmi zábavný a měli se moc rádi, ale nebyli připraveni na dlouhodobější vztah.

Srdce Scarlett si na pět měsíců získal i herec Sean Penn, byť je dvakrát starší než ona. Během randění vyrazili na romantickou cestu do Mexika, ale nakonec jejich vztah skončil tak rychle jak začal.

Poté, co se Johanssonová objevila v klipu zpěváka Justina Timberlaka, začala média spekulovat i o jejich vztahu. Ani jedna z hvězd však informaci nepotvrdila. Podobně se mluvilo také o lásce herečky k frontmanovi hudební skupiny 30 Seconds to Mars, zpěvákovi a herci Jaredovi Leto. S ním se herečka měla údajně vodit za ruku, ale i zde šlo pouze o nepodložené informace.

Do chomoutu!

Johanssonová byla vdaná (zatím) dvakrát. První láskou, které oficiálně řekla své „ANO“, byl herecký kolega Ryan Reynolds. Manželství s hvězdou snímku Deadpool vydrželo pouhé dva roky, rozvod se konal v prosinci 2010. Vztah se oba snažili držet mimo veřejné dění, i jejich svatba, která se konala v Kanadě, byl malý soukromý obřad. Láska však hercům nevydržela, hlavně díky jejich pracovnímu nasazení a častému odloučení.

I druhý sňatek se konal v utajené atmosféře. Srdce herečky tentokrát získal francouzský novinář Romain Dauriac. Randit začali v říjnu 2012 a již v září dalšího roku zdobil ruku Scarlett zásnubní prsten. Pár byl sezdán během malého obřadu v roce 2014, nedlouho po narození jejich dcery Rose. Ani zde však láska nevydržela a o dva roky později umělkyně vyplnila rozvodové papíry. Následovala právní bitva o dceru, ale nakonec se bývalí manželé dokázali dohodnout a na výchově své jediné dcery se oba aktivně podílejí.

Herečka se nikdy netajila tím, co si o manželství myslí. V rozhovoru pro časopis Playboy se dokonce svěřila se svými pochybami o tom, že monogamie je něco, co lidské bytosti nedokáží zvládnout. K myšlence manželství však přesto chová úctu: „Myslím, že manželství je velmi romantická věc, nádherná myšlenka, která si i v praxi zachovává svou krásu.“, uvedla.

Do třetice všeho dobrého…

Scarlett se soustředila na kariéru a výchovu dcery, bez lásky však dlouho nevydržela. V roce 2017 se po jejím boku objevil komik a tvůrce show Saturday Night Live – Colin Jost. Uplynuly dva roky a herečka se opět pyšní zásnubním prstenem! O datu svatby se zatím jen spekuluje, ale my doufáme, že tentokrát Johanssonová konečně našla pravou lásku.

Více ze světa celebrit se dozvíte zde

Foto: Depositphotos