Rupert Grint (Ron Weasley), hvězda čarodějnické ságy o Harrym Potterovi, zavzpomínal v rozhovoru pro Entertainment Tonight na natáčení a promluvil i o diskutovaném vztahu mezi Emmou Watson (Hermiona Granger) a Tomem Feltonem (Draco Malfoy).

Mnoho bulvárních médií spekulovalo o partnerském vztahu mezi Tomem a Emmou, který měl vzniknout během natáčení. Jejich údajný vztah byl například založen na společných fotkách, které oba sdíleli na Instagramu.

Podle Grinta byla na place mezi Emmou a Tomem vždycky nějaká malá jiskřička. „Byli jsme ale děti. Šlo spíš o takovou romanci z dětského hřiště.“ Na otázku jak to bylo s potenciálním románkem na place u něj, odvětil, že u něj k žádné jiskře nedošlo. „Byl jsem bez jisker.“

Partnerství sama se sebou

Emma Watson nedávno v rozhovoru pro britské vydání časopisu Vogue promluvila o svém soukromém životě s tím, že žije v partnerství sama se sebou. Její herecký kolega Felton na její výrok ihned reagoval slovy: To se mi líbí. Je to poprvé co o tom slyším, ale je to skvělé označení. Já jsem také ve stejné kategorii a jsem šťastný.

Co by řekl na další pokračování příběhu Harryho Pottera? „Bylo to úžasné období našich životů, ale nemyslím si, že by někdo z nás, chtěl do toho ještě skočit. Ale nikdy neříkej nikdy,“ uzavřel rozhovor s úsměvem Grint.

Foto: ČTK/AP/Evan Agostini