Superstar Robbie Williams odstartoval kariéru v devadesátých letech jako člen kapely Take That. Chlapecký boyband udělal doslova díru do světa, ale Williams se přesto rozhodl kapelu po necelých šesti letech opustit. Šel do rizika, vydal se na sólovou dráhu a uspěl. Přinášíme vám několik faktů ze života tohoto neodolatelného rebela.

V šestnácti letech opustil školu, prodával okna a snil o tom, že bude slavný. Sen se mu splnil v roce 1990, kdy se stal členem kapely Take That. Spolu s kolegy Gary Barlowem, Markem Owenem, Jasonem Orangem a Howardem Donaldem vnesli do hudebního průmyslu nový vítr a jako Take That slavili úspěchy.

Zpěvák Robert Peter Williams se narodil 13. února 1974 ve Stoke-on-Trent ve Spojeném království. Když mu byli tři roky, rodiče se rozvedli a Williams vyrůstal společně se sestrou u matky. Dospívání neměl zrovna bezproblémové, divočil a byl známý svými zlomyslnostmi. Nelze se proto divit, že školu nakonec nedokončil. I když je prakticky bez vzdělání, dokázal jít za svým snem a uspět. V hudebním businessu se dostal až na vrchol a stal se jedním z nejúspěšnějších britských zpěváků. Po světě má miliony fanoušků, které si spíš než zpěvem získal energií již vyzařuje a ohromující show, kterou na koncertech předvádí.

Nuda a šeď? Nikdy!

Cigarety, alkohol, drogy, milostné aférky… Za svou kariéru toho stihl dost a pořádně se vybouřil. I když jeho pěvecká dráha pomalu uvadá, nechce, aby se na něj zapomnělo. Drogám už sice neholduje, ale našel si nové závislosti. Tentokrát jde o botox a plastické operace, kterými si udržuje mladistvý vzhled, a za což ho mnozí odsuzují. Hlavní Williamsovo krédo zní: být vidět, bavit a mít úspěch!

I když stále umí upoutat a šokovat, dokázal se i usadit. Williams je milujícím tátou od rodiny a s manželkou Aydou Field společně vychovávají tři potomky. Nejstarší Theodora Rose se narodila roku 2012, o dva roky později rodina přivítala na svět chlapečka Charltona Valentina a posledním přírůstkem je Colette Josephine, přezdívaná Coco. Tu porodila v září 2018 náhradní matka, přičemž zpěvák s manželkou vše do poslední chvíle pečlivě tajili. S narozením dcery se zpěvák pochlubil fanouškům na Instagramu a přiznal, že si prošli hodně těžkým obdobím. Zároveň vzdal velký dík náhradní matce, která holčičku odnosila: „Rodina může přicházet v různých podobách, a tuto malou dámu, která je biologicky naše, odnosila neuvěřitelná náhradní matka, za což jsme jí neskonale vděční.“

Ukázalo se, že Williamsovi umí tajemství skrývat opravdu dokonale. Letos se na svátek svatého Valentýna prostřednictvím Instagramu svěřili s další krásnou zprávu. Rodina se opět rozrostla a manželé Williamsovi přivítali na svět syna, který dostal jméno Beau Benedict Enthoven Williams. Odnosila ho stejná náhradní matka jako dceru Coco.

Několik faktů ze zpěvákova života, které možná neznáte:

  • Za rozluku s Take That zaplatil Williams 1,5 milionů liber. Bylo to o půl milionu víc než se mu podařilo v kapele vydělat.
  • Trpí agorafobií – tedy úzkostnou poruchou, která se projevuje strachem z otevřených prostor.
  • Na levém prsteníčku má vytetované písmeno A, které symbolizuje jméno jeho ženy Aydy. Zpěvák totiž v prvním roce manželství ztratil snubní prsten a takto se rozhodl ztrátu vyřešit.
  • Mezi jeho nejlepší přátele patří kolega z kapely Gary Barlow.
  • Neumí řídit auto, a prý toho velmi lituje. Zároveň však tvrdí, že v Londýně, kde žije, je stejně tak strašný provoz, že není o co stát.
  • V roce 2011 představil vlastní řadu oblečení s názvem Farrell. Jméno dostala po jeho dědovi Jacku Farrellovi a byla k dostání v řetězci Primark.
  • Jeho poslední vydané album se jmenuje The Christmas Present a do prodeje se dostalo před Vánoci loňského roku. Obsahuje 24 skladeb a jako hosty si Williams přizval Bryana Adamse, Roda Stewarta a Helene Fischer.

Foto: Depositphotos.com