Léto je pryč a podzim v plném proudu. Není důvod truchlit, naopak! Kosmetické firmy připravily spoustu novinek, které potěší každou milovnici dekorativní kosmetiky. Make-upy, stíny, řasenky… představíme vám aktuální novinky, které jsou právě v prodeji.

Odolný make-up s 24 hodinovým efektem odolá vysokým teplotám, vlhkosti i fyzické námaze. Po nanesení skvěle drží a nezanechává skvrny. Lze ho vrstvit pro střední až vysoké krytí a díky lehké struktuře budete mít pocit, jako byste na tváři nic neměla, Avon, 299 Kč

Pro sexy svůdný pohled

Husté, dlouhé, natočené řasy a dokonale tvarované obočí jako ideál krásy? Tento zákon platí odjakživa a s novými produkty od firmy Bourjois je dosažitelný pro i pro ty, na nichž příroda trochu šetřila.

Řasenka Big Lashes Oh Oui! slibuje výrazně delší a hustší řasy. V čem tkví tajemství? Ve tvaru kartáčku, jenž řasy dokonale pročeše i nabarví. Bourjois, 299 Kč.

 

Řasenka pro obočí Brow Fiber Oh Oui! je multifunkční. Obočí učeše, vyplní i nabarví. Díky kuželovitému tvaru kartáčku je manipulace s řasenkou velmi snadná a hravě ji zvládne i začáteční. K dostání v odstínech blond, kaštanová a hnědá. Bourjois, 239 Kč.

 

Pro všechny, co chtějí zazářit

Paletka očních stínů crystal power obsahuje osm vysoce pigmentových, třpytivých odstínů a jeden matný stín. Díky jemné textuře se snadno nanáší, i za pomoci prstů. Essence, 169 Kč.

 

Tvářenka a rozjasňovač crystal power blush & highlighter dodají pleti svěžest a krásně ji prozáří. Rozjasňovač lze použít i samostatně – pod make-up, nad něj i na tvářenku. Essence, 169 Kč.

Smyslné rty během chviličky

Žádný problém s novým leskem na rty od Dermacol. Obsahuje aktivní látku maxi lip, jež rty vypne a vyhladí drobné vrásky. Má i hydratační účinky, nelepší a vytváří ultra lesklý vzhled – Lip up. Dermacol, 149 Kč.

Foto: Depositphotos, archiv firem

Tipy pro konturování obličeje najdete zde