Listopad se pomalu loučí a o víkendu už budeme zapalovat první svíčku na adventním věnci. Doba adventu je tu a pranostika míní: „Je-li prvního adventu mrazivo, bude zima trvat osmnáct neděl.“ Ať bude teplo či zima, je jen na nás, jak strávíme začátek předvánočního období a hvězdy nás v tom podpoří.  

Beran

Slunce ve Střelci a planeta Jupiter zavanou do vašeho života svěží vítr. Úkoly budete plnit s lehkostí a v podstatě vše půjde jako na drátkách. Máte chuť s něčím pořádně pohnout, někam se posunout, něco změnit… Život si krásně užíváte a ostatní to cítí. Co takhle vyrazit na výlet či dovolenou?

Býk

Tento týden máte na své straně planety Merkur, Mars a od úterý i Venuši. Díky jejich vlivu budete lépe naslouchat vnitřnímu citu. To se projeví mimo jiné tím, že budete vždy ve správnou dobu na správném místě. Ale tento týden bude hlavně patřit lásce! Čeká vás pořádné jiskření a ti, kdo jsou single, mohou zažít nádherné období.

Blíženci

Oplýváte neuvěřitelným šarmem, se kterým si skoro každého omotáte kolem prstu. Vesmír vám tento týden dodá energii, která vystačí k tomu, abyste proplouvali bez větších potíží. Přesto myslete i na své zdraví a dopujte svůj organismus vitamíny, jak to jen půjde.

Rak

Milí Raci, tento týden si pořádně užijete! Dařit se vám nebude jen v lásce, i v oblasti financí to vypadá velmi pozitivně. Konečně budete moci dokončit to, na čem jste dlouhou dobu pracovali. Spadne vám kámen ze srdce, a to doslova… Ti, kdo jsou bez partnera, by se měli dobře rozhlížet kolem sebe – může je překvapit velká láska.

Lev

Na začátku týdne to sice na žádné vyskakování a velkou radost ze života nevypadá, ale nezoufejte. Od středy se to otočí a bude lépe. Klíč k úspěchu? Vy sami! Jen vy dobře víte, co chcete a máte vše ve svých rukou. Jděte svou cestou, odkliďte z ní všechny pochybnosti a na konci vás bude čekat úspěch!

Panna

Nebojte se, najdete správné řešení! Tento týden se potřebujete ujistit, že vše co konáte, o čem se rozhodujete a kam směřujete, je správně. Nedělejte si starosti! Vesmír vám k tomu dodá energii, a také přinese náboj do vašeho milostného života. Singles mohou očekávat příjemné překvapení.

Váhy

Vás tento týden nikdo nezastaví! Jste jako neřízená střela a téměř vše, co se rozhodnete uskutečnit, se vám podaří. Energii máte na rozdávání a sršíte radostí ze života. Od úterý se však mohou do vaší mysli vloudit pochybnosti a nejistota, zejména v oblasti vztahů. Komunikujte spolu, mnohé se tím vyjasní a vysvětlí.

Štír

Planeta Venuše se od úterý postará o to, že ve vašem partnerském či milostném životě zavládne harmonie. Od soboty se budou stabilizovat i vaše finance, ale je důležité umět se rozhodnout pro to, co je doopravdy důležité. Dobře si rozmyslete, co v životě chcete a co ne. Využijte nové šance, které vám přijdou do cesty, a to platí nejen v zaměstnání.

Střelec

Tento týden se rozhodně nebudete nudit. Nesnášíte nicnedělání, a když se objeví možnost vyrazit ven a potkat nové lidi, ihned ji využijete. Dobře víte, co chcete a tento týden doopravdy nemůžete nic pokazit. I pracovně se můžete posunout dál a konečně slavit úspěchy.

Kozoroh

Od úterý bude vaše znamení ovlivňovat planeta Venuše. Co to znamená? Planeta lásky vás tentokrát nezahrne romantikou, spíše se postará o to, aby byl váš milostný život plný upřímnosti a opravdových citů. Čerstvě zamilovaní se však budou vznášet na růžovém obláčku. Lidé bez partnera mají dobré šance najít svou vysněnou polovičku. Vše půjde jako po másle!

Vodnář

Slunce a částečně i Měsíc, stojí tento týden na vaší straně. Doslova vám dají křídla! A ta budete potřebovat, protože Merkur a Mars se vás pokusí zbrzdit. Od přírody jste člověk akční, tak vám to nebude příliš příjemné, ale se získanými křídly se vám podaří překonat i ty největší překážky. Stále hledáte nové výzvy a chcete vnést do podzimní šedi více světla, což se vám bude tento týden dařit.

Ryby

Planety jsou vám tento týden nakloněny, a to pozitivně ovlivní váš život. Budete se cítit plni energie, což vám přinese spoustu nových inovativních nápadů. Možná na vás čeká i nějaký lukrativní tip. Díky planetě Merkur se zlepší vaše finanční situace. Čekají vás zajímavá setkání, jež mohou do budoucna ovlivnit váš život.

Více astrologie najdete zde

Foto: Pixabay_Susanne Jutzeler, suju-foto