Pranostika míní: „Leden jasný, roček krásný.“ Ať svítí sluníčko či se obloha zatáhne, jaký bude následující rok záleží jen na vás. Je třeba radovat se z maličkostí, užívat si života a být otevřený k druhým. Tento týden je ve znamení lásky, a proto ho využijte plnými doušky! Přejeme krásných následujících sedm dní.

Beran

Spojení Slunce, Pluta a Saturnu na počátku týdne vám může způsobit pár problémů. Když budete trpěliví, a budete se držet zpátky, vše zdárně překonáte! Druhá polovina týdne se slibuje o dost příznivější vývoj. Od čtvrtka se budete cítit lépe a vaše energetické baterie se doplní na sto procent. I když se můžete cítit k nezastavení, dejte pozor na to, abyste to nepřehnali a zařaďte si na týdenní seznam i nějaký odpočinek.

Býk

Tento týden klepe Býkům na dveře láska! Čeká vás týden zalitý sluncem a může za to planeta Venuše, kterou máte nyní na své straně. Páry spolu budou trávit více času a jejich soužití dostane nový náboj. Pokud jste momentálně nezadaní, neseďte doma, ale vyrazte ven, za zábavou. Vaše šance na lásku stojí nyní hodně vysoko!

Blíženci

Nový rok jste začali s hlavou plnou báječných nápadů. Jako vzdušné znamení špatně snášíte nudu, a proto si velmi užíváte, když se něco děje. Tento týden sice nebudete hýřit energií a nic nepoběží tak, jak byste si přáli, ale přesto není nutné zoufat či zahálet. Zejména činnosti, při kterých zapojíte ruce, vám udělají dobře.

Rak

Třetí lednový týden bude vaše nebe bez mráčků. Venuše se spojí s Uranem, a pro vás to bude znamenat nejen úspěch v lásce, ale i v oblasti financí. Pokud máte nějaký problém, je možné, že se právě nyní vyřeší mnohem snadněji, než jste přepokládali. Kdo je bez partnera, ten by neměl sedět doma a následujích sedm dní by měl mít oči na stopkách.

Lev

Hvězdy vám sice nyní příliš velkou podporu neposkytnou, ale vy si z toho nic neděláte. Máte dostatek své „lví“ energie, se kterou se vám podaří překonat nesnáze a přizpůsobit se situaci. Od čtvrtka ale přeci jen malá podpora přijde a odežene většinu negativních vlivů. Díky tomu dobijete energii a budete moci být opět oslnivým a nápomocným Lvem.

Panna

Láska je ve vzduchu, milé Panny! Těšit se můžete na opravdu krásný týden plný momentů, které si uchováte v srdci. Páry budou nově objevovat svou lásku a užívat si souznění při spoustě krásných chvilek. Nezadaní by se měli pozorně rozhlížet kolem sebe, protože tento týden se mohou zamilovat až po uši! Nyní vám totiž nikdo nedokáže odolat.

Váhy

Dobrou náladu vám tento týden nikdo nezkazí. Díky vlivu planet sice pocítíte malé zbrždění, ale nebude to nic dramatického. Stále máte dost energie ke zdolávání překážek. Půjde to snadno, s lehkou hlavou a je možné, že při tom získáte nové zkušenosti, které se vám budou velmi hodit do dalšího života.

Štír

I vaše znamení nyní silně ovlivňuje planeta lásky Venuše. Co to pro vás znamená? Zejména víkend bude pod nadvládou této úžasné energie, a díky ní bude všechno možné! Na růžovém obláčku se budou vznášet jak zadaní, tak ti, co jsou bez partnera. Venuše však neovlivňuje pouze partnerkou oblast, pozitivní vliv může mít i na finance. Uvažujete o vylepšení finančních prostředků? Nyní je ten pravý čas!

Střelec

Milí Střelci, vše vám půjde snadno a rychle od ruky!  Jste v dobré formě, máte radost ze života a hlavu plnou skvělých nápadů, které se vám snadno daří prosazovat. Co víc si přát? Možná trochu lásky, a právě v této oblasti buďte nyní ostražití. Je možné, že si objekt svého zájmu trochu idealizujete a střet s realitou pak může o to více bolet. Je třeba nemít příliš velká očekávání. Nyní je třeba počítat i s možnými partnerskými neshodami.

Kozoroh

Konečně jste se dostali z krize! Čtvrtek pro vás bude top den tohoto týdne a o víkendu se lze těšit na čas strávený s partnerem a rodinou. Pokud jste se svým protějškem procházeli krizí, jsou nyní ideální podmínky ji zažehnat. A jestli se objeví někdo, kdo by vám chtěl přidělat pár starostí, zkuste ho včas zbrzdit. Osoby bez partnera, mají nejlepší podmínky pro nalezení své vysněné polovičky.

Vodnář

Cítíte velkou radost ze života a to je dobře, protože život je krásný a krátký! Nabízí nám spoustu možností jak ho prožít a pokud otevřete oči a srdce, budete nejšťastnější na světě! Dělejte co vás baví, sportujte, choďte na procházky i za kulturou. A pokud právě hledáte partnera, je možné, že nyní rozehrajete milostnou hru. Život je pestrý, vzrušující…. a patří vám!

Více hvězdných předpovědí naleznete zde.

Foto: Pixabay.com_Free-Photos