Vánoce jsou skoro za dveřmi a vám chybí dárky pro vaše nejbližší či kamarády? Nechte se inspirovat našimi tipy, které příliš nezatíží vaši peněženku. Najdete zde nápady jak pro muže, tak pro ženy.

Řešit, co na poslední chvíli pod stromeček, může být docela stresující a nápady, čím své blízké obdarovat, se většinou v takové situaci příliš nehrnou. V redakci jsme proto vybrali pět nápadů na dárky pro ženy a muže. 

DÁRKY PRO NI

Většina žen si stěžuje na studené ruce a nohy, tak proč jim neudělat radost koupí zahřívacích gelových polštářků, které udrží končetiny v teple až několik hodin, i v tom největším mrazu.

Hřejivé gelové polštářky do kapsy, 2ks, Tchibo, 199 Kč

Radost zajisté udělá i krásná svíčka, která vytvoří příjemnou atmosféru a navíc krásně voní. Na výrobu svíčky Heart & Home byly použity kvalitní suroviny jako sojový vosk a knoty, díky kterým vydrží hořet až 30 hodin.

Luxusní vonná svíčka Heart & Home, střední velikost, Albi, 224 Kč

Koupí kosmetiky člověk nikdy nic nezkazí, a když navíc vybere tu, která pokožku ochrání před nepříznivým počasím, má vyhráno. Produkty značky Ziaja obsahují olivový olej bohatý na vitamín E a nenasycené mastné kyseliny.

           

Balzám na rty, Ziaja, 60 Kč   Olivový olej tělové máslo, Ziaja 149 Kč

Pod stromečkem by neměla chybět dobrá kniha a tou nový titul od autorky Judith Kinghorn dozajisté je. Kniha Poslední léto vypráví úchvatný a niterný příběh o ztracené nevinnosti a silné a věčné lásce.

Poslední léto, nakladatelství Moba, 295 Kč

 

DÁRKY PRO NĚJ

Sadu na víno ocení každý milovník tohoto lahodného moku. Set v dřevěné krabičce obsahuje skládací vývrtku s nožíkem, kroužek na ubrousek, zátku, nálevku a teploměr.

Sada na víno nezer a dřevo, Orion, 239 Kč

Multifunkční taštička je určena všem milovníkům sportu a pobytu na čerstvém vzduchu. Pohodlně se do ní vejde smartphone, klíče i další drobnosti a její nositel bude mít vše ihned po ruce. Součástí balení jsou i dva pásky se suchým zipem, kterými lze tašku upevnit na ruku, batoh, opasek či řidítka kola.

Multifunkční taštička s okénkem, Tchibo, 129 Kč

Kutily potěší praktický magnetický náramek, který přidrží všechny kovové díly na zápěstí. Bude dobrým pomocníkem všem, co chtějí mít šroubky a hřebíčky pěkně po ruce. Skvěle se hodí pro práci, kde je horší osvětlení či ve výškách.

Magnetický pás na zápěstí, Toolcraft, 249 Kč 

Fanoušci fotbalu budou mít radost z dárku, se kterým si mohou svůj oblíbený sport zahrát kdekoliv. Stolní fotbal jako společenská hra jistě zaujme a pobaví i ostatní členy rodiny.

ISO Stolní fotbálek, ISO, 199 Kč

Kdo by nechtěl být superman! Světle modré trenky z kvalitní bavlny potěší nejen milovníky komiksové postavy Supermana… Jsou pohodlné a navíc zabalené v originální plechovce.

Trenky Superman, Represent, 299 Kč

Více k tématu Vánoce naleznete zde.

Foto: pixabay.com_ Bruno Glätsch, archiv firem