/PR/ Za skvělou a kvalitně připravenou kávou už nemusíte chodit do kavárny. S kávovarem KRUPS Latt’Espress si svoje oblíbené macchiato nebo cappuccino připravíte doma, a to jediným stisknutím tlačítka. Nejmenší plně automatický kávovar na světě s intuitivním LCD displejem udělá špičkového baristu z každého.

Plnoautomatické esspreso Latt´Espress EA8298 je vybaveno kvalitním kovovým mlýnkem, který mele zrnka ve třech stupních hrubosti, přesně podle připravovaného nápoje. Pokud si kávu rádi vychutnáváte s našlehanou mléčnou pěnou, oceníte hygienické řešení v podobě odnímatelné nádoby na mléko, kterou můžete skladovat v lednici, manipulace s ní je velice pohodlná. Také mléčné nápoje připravíte pouhým stisknutím tlačítka na LCD displeji, na kterém si zvolíte i teplotu, objem vody a intenzitu.

Právě teplota je pro prožitek z šálku kávy zásadní. Proto má Latt´Espress patentovaný systém Thermoblock®, který funguje na principu elektronicky řízeného průtokového ohřevu. Hned od prvního šálku si můžete zvolit teplotu kávy přesně tak, jak vám nejvíc chutná a nemusíte dlouze čekat na nahřátí stroje.

Pro spoustu uživatelů je největším nedostatkem domácích kávovarů nutnost údržby. U kávovarů KRUPS se ale o nic starat nemusíte, kávovary se totiž čistí samy. Díky filtru Claris Aqua je káva připravována z vody bez pachuti chlóru a přítomnosti nežádoucích látek. Podobně jsou na tom kávovary KRUPS i s bojem proti vodnímu kameni, například Latt´Espress automaticky po každé přípravě nápoje odvádí vysrážené molekuly vápníku do odkapní misky, takže nebudete ztrácet čas ani při odvápňování. Doporučená cena činí 14 999 Kč.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

1 komentář

Comments are closed.