Magazín ŽENYDÍVKY.CZ jsme vytvořili pro ženu každého věku. Věříme, že zde najdete útočiště od stresu a každodenních starostí a že vás každý den nabijeme poznáním a novými tipy, jak v dnešním náročném světě obstát a ještě si užívat všeho, co život nabízí. Abychom vám dny zpříjemnili ještě o něco více, ke spuštění našeho on-line magazínu jsme pro vás připravili velkou soutěž.

Těšte se na záplavu skvělých cen – knížek, které vás nepustí před dočtením, zlepšováků do bytu, poukázek na bezvadné posezení v kavárně a jedna z vás se může těšit na úžasný plnoautomatický kávovar. Ženy, dívky, jdeme soutěžit!

Každý týden měsíce srpna u nás budete mít novou příležitost něco pěkného vyhrát. Stačí se přihlásit do svého profilu na našem webu, odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a možná se usměje štěstí právě na vás.

Nebojte, jména výherkyň budeme postupně zveřejňovat. Všechny soutěžící, které nevyhrají v jednotlivých soutěžích, následně dostanou druhou šanci – možnost získat super kávovar, díky kterému vám budou doma muži zobat z ruky 🙂

A o co soutěžíme?

  • poukázky do kavárenského řetězce Crosscafe
  • knížky od vydavatelství Euromedia Group
  • bytové doplňky a pomůcky od eshopu 4home.cz
  • náramky od Bunga Bunga
  • domácí aroma difuzéry od Aria Pura
  • a konečně o kávovar značky Krups!

 

Právě nyní můžete vyhrát pomůcky do kuchyně. Soutěž najdete v sekci STYL – VAŘÍME. Je určena pouze pro registrované a přihlášené čtenářky.

 

Foto: Profimedia.cz

Sdílejte
Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Napište svůj komentář
Vaše jméno