Chcete bydlet jako celebrity? Vůbec k tomu není potřeba spousta peněz! Stačí ti troška zlaté barvy, abyste mohla věci jako peříčka, kamínky a jiné přeměnit v dekorační předměty, které dodají vašim čtyřem stěnám nádech luxusu. Při vašem tvoření se nechte inspirovat drahými accessoiries – tady je kopírování dovoleno a dokonce doporučeno!

Sprejujeme

Můžete si zlatým sprejem nastříkat třeba kameny, které jsi si přivezla z poslední dovolené.

Potřebujete: kamínky, zlatý marker, nalepovací pásek (washi tape), barvu ve spreji

Postup: Na kamínky nalepte vzorovaný pásek. Postříkejte je sprejem. Barvu nechte zaschnout a pak pásku odstraňte. Zlaté si takto můžete vyrobit i obaly na květiny!

Glam girlanda

Girlandy jsou krásné a pokud bude ta tvoje zlatá a ještě z peříček, bude to skvělé oživení, třeba ložnice.

Potřebujete: peříčka, lepicí pásku, lepidlo ve spreji, třpytky, zlatou tužku, šablony, barvu ve spreji, ozdobnou šňůrku.

Postup: peříčka podle vašeho vkusu popište/pomalujte nebo je nechte, jaké jsou. Postříkejte je lepidlem ve spreji a do mokrého lepidla posypte třpytkami. Pak peříčka postříkej zlatým sprejem. Některá můžete celá, některá jen místy. Nakonec navlékněte peříčka na ozdobnou šňůrku.

Foto: Profimedia.cz, koláž ženydívky.cz

Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.

1 komentář

  1. Interiér je super, nicméně to zlato je teda PRDA 🙁 . Raději dávám přednost jednoduchosti, proto bych volil prvky v kombinaci s přírodním dřevem maximálně oštřené lehkým tónem mořidla v bílé, zelené či modré barvě (ale pozor, maximálně dva druhy dřeva a nejlépe v příbuzném odstínu !). K využití palet, to je snad na další článek 🙂 . K tomu otevřené police na čiré sklo a keramické hrnky ( na těch ujíždím).No jo, prostě nejsem a určitě nebudu CELEBRITA. Jinak Váš časák je SUPER i pro mužský. Je zde spousta inspiračky a dobrý počteníčko, děvčata, jen tak dál. Tomíno

Comments are closed.