Zajímalo vás někdy, jak to vypadá, když někdo dělá luxusní společnici? Nebo je pro vás tento způsob života tabu? My vám dnes představíme Lucku, která se svou otevřeností rozhodla zbořit mýty a přiblížit ostatním pozitivní stránky tohoto „povolání“.

Lucka se totiž o své dojmy a zážitky dělí na blogu Secret Diary Of Elite Courtesan, který se někomu možná může zdát kontroverzní, na druhou stranu však bez okolků dává nahlédnout do světa luxusní společnice, která si užívá života plnými doušky.

Pomineme-li totiž otázku morálky a zavedených představ o tom, jak by člověk měl trávit volný čas, po přečtení několika příspěvků zjistíme, že Lucka našla geniální způsob, jak skloubit své veškeré koníčky. „Miluju sex, cestování, krásné hadříky, šminky, dobré víno, golf a hlavně krásné spodní prádlo,“ píše o sobě hned v úvodu blogu. Zároveň zmiňuje, že ji tento způsob života baví, a to i za cenu toho, že s sebou někdy nese určitá negativa. Neznamená to ovšem, že se v některém z článků dopídíme nářku a stížností. Naopak, Lucka je optimistka a dle svých slov se snaží cíleně pracovat na tom, aby byla vždy pozitivní. Zároveň upozorňuje na to, že všechno, co kdy dělala a zažila, chtěla. A o tom to pravděpodobně je. Vést takový život asi není pro každého, měl by se ovšem odsuzovat, dává-li někomu tolik pozitiv?

Život luxusní společnice může rozšířit možnosti

Beze všeho lze totiž říct, že život luxusní společnice otevírá možnosti. Dává příležitost k cestování, poznávání nových lidí a k objevování sebe sama a svých skrytých fantazií a tužeb. Nutné je se s tímto poznatkem však zcela ztotožnit a stejně jako Lucka, dokázat najít pozitiva v něčem, co drtivá většina společnosti odsuzuje.

Na druhou stranu však tento život nelze vést do nekonečna. I proto se na blogu můžeme dočíst, že na podzim plánuje Lucka s životem společnice nadobro skončit. „Nic mi nechybí a tenhle rozmařilý život plný luxusu mi bude zatraceně chybět. I přesto mé racionální já vyhrálo a já se rozhodla pomalu odcházet. Na druhou stranu se těším na klasický režim, který díky nástupu do pracovního procesu získám. Budu mít více času na své přátele, na knížky, které nepřečtené čekají v knihovně, a konečně začnu randit. Posledních šest let jsem totiž pořád byla s někým, ale zároveň jsem byla single,“ vyjmenovává Lucka, co od navrácení k tradičnímu způsobu života očekává.

Pro ty, kteří jsou však zvědaví a chtějí se o příběhu Lucky dočíst více, na jejím blogu a Instagramu čekají desítky historek, poznatků a dalších článků, o kterým se jen málokdo rozepíše. Lucka však aktuálně píše i knihu, která snad brzy spatří světlo světa a poodhalí více ze světa, který je pro mnohé nesrozumitelný a těžce uchopitelný.

 

foto: shutterstock.com/pixabay/Victoria_Borodinova