Vítr, mráz, sníh, ale i samotná voda poškozují vlasová vlákna, která pak ztrácejí lesk a vykazují známky poškození. Zima je však v plném proudu a jaro je zatím v nedohlednu. Kvalitě vlasů nepřidává ani časté nošení čepic s čímž se pojí mimo jiné nadměrné pocení vlasové pokožky a výskyt lupů. Výrobce vlasové kosmetiky Pantene proto představuje novou produktovou řadu Superfood, kterou jsme vyzkoušeli za vás.

Velkou zátěží pro vlasy jsou také přechody z mrazu do vytopených místností. Suchý teplý vzduch vlasy vysuší a ty následně ztrácí sílu a lesk. Vlasy se zároveň v důsledku tření o čepice a šály třepí a lámou. V takovém případě koruna vaší krásy potřebuje doslova zázrak, tedy Pantene Balzám 3 Minute Miracle Superfood. Do vlasů se vstřebává okamžitě a během tří minut je zpevní od kořínků. Obsahuje navíc antioxidanty, které vlasy chrání a lipidy, které je doplňují. S teplotami pod bodem mrazu souvisí také časté fénování.

Potvrzuje to také hairstylistka Hanka. „Při používání kulem, žehliček a laků na vlasy bychom měli alespoň jednou za týden odměnit vlasy vyživující maskou nebo balzámem,“ vysvětluje. Pro jemné vlasy se sklony k maštění poskytuje potřebnou péči Pantene Pro-V Superfood Pěnový Balzám. Vlasy se po jeho použití lépe rozčesávají a jsou zdravé a neslepené. Vedle vlajkových produktů nové řady jsou samozřejmostí také nové šampony a kondicionéry.

 

Autor: -jan-

Foto: ČTK/Nel Pavletic/PIXSELL

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.