Současná karanténa je zkouškou trpělivosti nejen pro rodiny, ale i pro partnerské vztahy. Možností jak si v náročném období dopřát aspoň malé rozptýlení je hned několik. V nabídce jsou zážitky, které si lidé mohou dopřávat i v pohodlí svých domovů. Jak zabránit vztahové krizi, harmonizovat vztahy a upevnit partnerská pouta?

„Není pochyb o tom, že být s partnerem doma 24 hodin denně po dobu několika týdnů je náročné a může to přinášet řadu konfliktních situací. Lepším porozuměním se ale dá mnohé vyřešit. Proto jsme spojili síly právě s Helenou Houdovou, která se již řadu let věnuje nejen partnerským vztahům a sexualitě, ale i hledání vnitřního klidu a sebepřijetí. Společně nyní nabízíme devítitýdenní kurz Posvátná žena a sedmitýdenní kurz Milenec bez hranic,“ uvádí Jan Hájek, majitel společnosti Zážitky.cz.

Oba kurzy se z různých úhlů věnují ženské i mužské sexualitě. Poskytují nejen návody, jak si lépe užívat společné chvíle, ale odkrývají i témata různých druhů orgasmů a dávají klíče, jak je u protějšku vyvolat nebo jak jich sami dosáhnout. Semináře probíhají online, takže účastníkům zajišťují nejen bezpečí, ale i diskrétnost. Všichni navíc mohou využít osobní interakce a napřímo se ptát Heleny Houdové na cokoli, co je zajímá. Nejedná se totiž o žádná předtočená videa, kurzy probíhají v reálném čase v týdenních rozestupech, přímo pod vedením Heleny.

Stylové domácí degustace

Párům, u kterých (zatím) krize není na pořadu dne, a naopak by si rády užily více romantiky, nabízejí Zážitky.cz možnost objednat si až domů profesionální degustaci vín nebo lahodných rumů. Zážitek nespočívá v tom, že by se jim domů dobýval sommelier vykoupaný v dezinfekci a obalený rouškou a rukavicemi. Nic takového! Kurýr pouze klientům doručí bednu šesti kvalitních vín nebo čtyř rumů a opět odjede. Součástí objednaného balíčku je ale video, ve kterém profesionální sommelier zahrne sledující zajímavostmi o každém druhu alkoholu, a ti budou mít pocit jakoby seděli u něj v baru.

Zážitkové videohovory i vzdělávání

Horkou novinkou jsou nejrůznější vzdělávací zážitky, které umožňují využít karanténu k rozvoji dovedností. Takto lze například absolvovat online kurz focení mobilem. Pokročilejší fotografové se zase mohou naučit pracovat s fotobankou a udělat si z dosavadního koníčka formu přivýdělku.

Zážitky jako dárek

V nabídce pochopitelně zůstávají i veškeré tradiční zážitky. Naštěstí i v době koronavirové lidé dál slaví narozeniny, svátky a výročí. Oproti normálnímu stavu však mají možnosti nákupů velmi omezené. Pod heslem ‚bezpečný dárek je dobrý dárek‘ tak často volí formu online poukazu na různé typy zážitků. Aby se nikdo necítil ve stresu zda stihne poukaz využít, platnost veškerých poukazů je na 24 měsíců.

K nejpopulárnějším zážitkovým dárkům tradičně patří lety horkovzdušným balónem, virtuální realita i klasické létání ve větrném tunelu, tandemové seskoky, bungee jumping, vodní adrenalinové zážitky jako flyboarding či rychlé jízdy ve sportovních autech.

Foto: pixabay/minanfotos