Celulitida. Slovo, které nerada vyslovuje každá žena, ale bohužel většiny z nás se osobně týká. Pokud na to nejsme geneticky vybavené, tak jí neutečeme… můžeme ale proti ní zabojovat. Můžete vyzkoušet třeba speciální wrapy, tzv. Body Wraps Anticellulite –  jedná se o bezbolestnou metodu, u které již po první aplikaci uvidíte znatelný rozdíl. Tento zábal je spojený s masáží a funguje na bázi lymfodrenáže kompresní terapie a speciální proticelulitidní masáže a detoxikace. Jako jedna z mála podobných procedur prokazuje viditelné výsledky již po prvním zábalu. Zábaly jsou vhodný doplněk ke cvičení i zdravému životnímu stylu a pro všechny, kteří chtějí zapracovat na svém těle.

„Detoxikace a znovuobnovení plné funkčnosti lymfatického systému je nezbytně nutné pro kohokoliv kdo chce zhubnout, nebo se zbavit celulitidy. Čistě přírodní zábaly pomáhají rozproudit lymfu a vytěsnit toxiny z mezibuněčného prostoru podkoží,“ říká Zuzana Drnek z Body Wraps.

Před a po.

Buďte jako hollywoodské hvězdy a užijte si hubnutí a celkové detoxikační osvěžení těla snadno a rychle. Zábaly Body Wraps jsou velmi populární v Americe, především mezi hollywoodskými celebritami. V USA je naleznete ve vyhlášených SPA centrech, lázních a salónech krásy.

Posilují imunitu i snižují únavu

Body Wraps Anticellulite je metoda, kde se dá bezbolestně zbavit nehezké pomerančové kůže. Je velmi vhodná pro ty, kteří nechtějí či nemohou podstoupit liposukci či další drastičtější řešení. „Navíc během několika kůr dojde i k úbytku centimetrů ve spodní části těla a „vytvarování“ lepšího pozadí. Pokožka je krásně hladká a pevná. Body Wraps navíc detoxikují organismus, snižují únavu a posilují imunitní systém. Zábaly jsou bezbolestné, pomáhají odstranit pocit nafouklého břicha a zklidňují zažívání. Jsou vhodné i pro muže,“ říká Zuzana Drnek z Body Wraps. Samotná procedura trvá 2 hodiny.

Touto procedurou si udržují svá krásná pozadí také celebrity jako je například modelka Tyra Banks nebo u nás Gabriela Bártová, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, modelka a miss Europe Lia Kees, nebo moderátorka Tereza Jemelíková.

Více se dozvíte na Bodywraps.cz

Text, foto: Body Wraps

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.