Máte náladu na milování a partner nějak nereaguje? Nemusíte se hned soukat do krajek… Někdy stačí udělat jen to správné gesto a partner po vás bude toužit jako nikdy předtím. Přečtěte si následující triky, na které ho zaručeně dostanete!

Ani zdaleka neplatí, že muži chtějí sex vždycky a my ženy děláme drahoty. Většinou je to i úplně opačně. Vyburcovat pohodlného bručouna u televize k nějaké sexuální činnosti dá někdy dost práce a jednoznačná nabídka k sexu typu „Co kdybychom na to dneska skočili, taťko?“ ho může odradit. Máte-li náladu na milování, zkuste to naznačit partnerovi nejprve opatrně a velice nenápadně. Využijte trumfy, které jako žena máte a sveďte ho pomocí řeči těla. Umíme to všechny, některá gesta dokonce děláme nevědomky, protože jsou vedena instinktem. Stojí za to je poznat a používat cíleně.

Sáhněte do vlasů

Pohodit bujnou hřívou, odhalit šíji a naklonit hlavu k rameni je gesto, které patří k základu svádění tělem. Jenže co když nejste majitelkou dlouhých vlasů? Neskládejte zbraně, vlasy můžete využít ke svádění, i když je máte ostříhané na ježka. Stačí si jen „nahodile“ pohrávat s jednotlivými pramínky nebo vlasy pomalu prohrábnout rukou.

Pohlaďte ho

Bez odezvy určitě nezůstanou letmé a nevinné doteky. Zkuste partnera třeba jen pohladit po zádech nebo po zadku, až ho budete obcházet v kuchyni kolem stolu. Nebo ho jemně chyťte za ruku při sledování televize, letmo ho polibte do vlasů a na krk, když bude sedět u počítače. Dotyky jsou pro muže jednoznačný signálem vašeho zájmu. Vzruší ho a pohladí jeho ego.

Našpulte pusu

Velké pole působnosti vám nabízí vaše ústa. Muže zaujme už samotný fakt, že si je nalíčíte. Červené rty jsou od pradávna symbolem erotické přitažlivosti, vzpomeňte si na všechny ty femme fatale typu Marylin Monroe nebo Elizabeth Taylor. Svůj zájem muži naznačíte také tím, že si při rozhovoru s ním třeba jen letmo olíznete ret, kousnete se do něj nebo se na muže hezky usmějete a ukážete zuby.

Houpněte boky

Chcete-li upoutat mužovu pozornost, zaměřte se na své boky a při chůzi jimi jemně pohupujte. Tento způsob svádění samozřejmě nejvíce vynikne, pokud na sobě nebudete mít tepláky a pantofle. Chce to sukni nad kolena. Půjdete-li s partnerem ven, vezměte si rozhodně podpatky.

Foto: Profimedia.cz

Šéfredaktorka časopisů POPCORN, Top dívky a webu ŽenyDívky.cz.