Od 12. do 15. dubna se na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech opět koná oblíbený veletrh FOR PETS. Letošní ročník přehlídky chovatelských potřeb nabídne nejnovější trendy pro všechny domácí mazlíčky – od psů a koček, přes ještěrky holuby až po hlodavce. 

Veletrh FOR PETS opět seznámí návštěvníky s novinkami na trhu, zároveň se také mohou osobně setkat s odborníky a nechat si od nich poradit. Přímo na veletrhu je možné nakoupit pelíšky, vodítka, hračky, oblečky nebo stylové doplňky do domu. Přítomni budou i výrobci krmiv, kteří mimo jiné pomohou s výběrem vhodné stravy pro vašeho „miláčka“.

Připraven je samozřejmě i bohatý doprovodný program, který nabídne přehlídku nejrůznějších volnočasových aktivit pro zvířata nebo třeba soutěž pro přítomné páníčky a jejich psy. Nedílnou součástí veletrhu je už několik let i Umisťovací výstava koček z útulků. Tu ve spolupráci s Nadací na ochranu zvířat pořádá časopis HAF & MŇAU. Kočičky tentokrát z 10 útulků budou přímo na veletrhu hledat svůj nový domov po celé čtyři dny.

Veletrh FOR PETS tradičně doplní i soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY.

Dvě vstupenky na veletrh FOR PETS má možnost vyhrát 10 soutěžící.

Soutěžit bylo možné do neděle  8. dubna 2018 do 23:59 hodin.

Nápovědu najdete na webu.

Výherci:

Jiřina Marvanová
Tereza Formáčková
JANA ŠTĚPNIČKOVÁ
Sabrina Frömlová
Sylva Beránková
Milan Štajgr
Radka Řezaninová
Kateřina Šenková
Ivana Mikšovská
Petra Komárková

Foto: pixabay.com/jellypet ; Haf & Mňau/Kateřina Kašparová

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.