Zábavná pestrobarevná show, nevšední hudební repertoár od světových klasiků až po muzikálové melodie a moderní poprockové skladby, humor, který si nezadá s výstupem populárního stand-up komika. Tak vypadá koncert nizozemského houslisty Andrého Rieu, který 1. června 2018 opět vystoupí v pražské O2 areně. 

André Rieu dokazuje, že koncert vážné hudby nemusí být žádná nuda. Publikum baví tento umělec již 30 let, jedno světové turné střídá druhé. Houslový virtuos, kterému se po právu přezdívá Král valčíků, vyprodává koncertní haly po celém světě, dosud jeho show shlédlo na deset milionů fanoušků na všech kontinentech. Českému publiku se poprvé představil v květnu 2014 a zcela nadchl až po střechu zaplněnou pražskou O2 arenu. Od té doby se sem vrací pravidelně každý rok.

„Praha je jedním z nejkrásnějších měst, kde jsem vystupoval. Její architektura a historie je prostě překrásná a úchvatná. A stejně tak i zdejší publikum je jednoduše báječné a vždy mě vřele přivítá. Velmi mne těší, jak fanoušci dávají najevo své nadšení. Češi opravdu milují hudbu a myslím, že neexistuje moc zemí, které by měli tak bohatou folkloristickou tradici. Nádherné tance, kostýmy a samozřejmě velcí skladatelé, jako třeba Antonín Dvořák – Češi mají být na co hrdí,“ pochvaluje si André Rieu.

Prodej vstupenek probíhá v síti Ticketportal na www.ticketportal.cz.

Jeden soutěžící může vyhrát dvě vstupenky. Soutěžit můžete do soboty 26. května do 23:59 hodin.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na webu O2 areny.

Výherce: Terezie Šimáková

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

1 komentář

Comments are closed.