On-line deník ŽENYDÍVKY.CZ vám přináší soutěž, díky níž můžete vyzkoušet jedinečnou sportovní zábavu v pražské Surf Areně.

Stýská se vám po létě a vodních radovánkách? Máte ráda adrenalinové sporty? Pak pro vás máme super tip jak trávit dlouhé podzimní či zimní večery.

Taky jste si vždycky chtěla zkusit, jaké to je „chytit“ si svou vlnu a být jako ti sluncem ošlehaní borci, kteří vypadají, že surfing je tou nejpřirozenější věcí na světě? Se sluncem budeme mít v tomhle ročním období asi trochu problém… ale kde chytit tu svou vlnu, tak to vám poradíme hned. Vyzkoušejte Surf Arenu v pražských Letňanech!

Mají tam totiž unikátní technologii indoor surfingu, která vám umožní zkusit si tenhle cool sport, aniž byste musela čekat na léto a cestovat do dalekých krajů. Nebo můžete celou zimu chodit trénovat, a v létě to pak zúročíte na vysněné dovolené.

V Surf Areně  mají důmyslně tvarovaný bazén, kde je po měkké podložce hnán velkou rychlostí proud vody. To spolu se speciálním prknem umožní zažít pocity známé z oceánu i daleko od něj, a mnohdy prý dokonce ještě i o něco lepší. Indoor surfing si v poslední době získává čím dál tím více příznivců po celém světě a dokonce se vyčlenil už i jako samostatná sportovní disciplína.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na webu Surf Areny.

Soutěžit můžete do čtvrtka 26. října do 23:59 hodin.

Tři výherkyně obdrží voucher – Vyzkoušej si vlnu, ½ hodiny jízdy (pro jednu osobu, libovolný čas). Jeden voucher je v ceně 950,- Kč s DPH

[not_logged_in]

Tato soutěž je určená pouze pro registrované a přihlášené uživatelky/e. Pro zobrazení soutěžního formuláře se prosím .

[/not_logged_in]

[restrict]

[formidable id=35]

[/restrict]

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.