Magazín ŽENYDÍVKY.CZ vám přináší soutěž o sadu mlýnků CATLER a ruční mixér SENCOR.

Mlýnky na pepř a sůl, které můžete vyhrát, jsou vybaveny otočným regulátorem pro nastavení hrubosti mletí. Ten se nachází na spodní straně mlýnku. Pro hrubé mletí otáčejte proti směru hodinových ručiček a pro jemnější mletí otáčejte po směru hodinových ručiček.

Tyčový mixér ozdobí vaši kuchyni, ovšem na prvním místě je kvalitním pomocníkem. Motor s příkonem 800 W si s potravinami hravě poradí, a přitom je mimořádně tichý. Navíc je celý přístroj bytelný a perfektně zpracovaný – zapomeňte na plast, nerezový je nástavec s mixérem, sekací nůž i dodávaná šlehací metla.

Nerez zaručuje větší odolnost a delší životnost, ale také je ryze praktický. Nemusíte se například obávat mixování horkých pokrmů. Třešničkou na dortu skvělého designu a zpracování je podsvícený vypínač a ergonomické tvarování. Snadné a rychlé je také regulování výkonu pomocí otočného ovladače.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na webu Sencor.

Jedna soutěžící obdrží sadu mlýnků, jedna soutěžící obdrží stolní mixér.

Soutěžit jste mohli do pátku 15. srpna do 23:59 hodin.

 

Výherkyně: J. Ćirlićová (Mladá Boleslav), A. Příhodová (Vodňany)

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Foto: Profimedia.cz

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

1 komentář

  1. Milá redakce, chtěla bych moc poděkovat za překvapení, které na mne čekalo na poště. Z mlýnků mám ohromnou radost :). Ještě jednou velké díky a krásné dny všem vespolek :). Jarka Ć.

Comments are closed.