Kosmetika Biofficina Toscana je zcela přírodní a je vyráběna z extraktů toskánských rostlin. Ty jsou vytvářeny v místní laboratoři, specializované na výrobu certifikované eko-organické kosmetiky, neobsahují PEG, parabeny, ropu, parafíny, SLS, SLES, silikony nebo umělá barviva. Vyhrajte dvě dárková balení této luxusní bio kosmetiky.

O co se soutěží?

Součástí výhry jsou dvě dárková balení produktů Biofficina Toscana a Cose della Natura.

První dárková krabička obsahuje micelární roztok z červených bobulí, který šetrně čistí obličej a oči. Jeho součástí není alkohol, a proto je vhodný i pro nejcitlivější typy pleti. V jeho složení najdete Rubiox (bio zkapalněnou složku ze směsi červených bobulí z toskánských kopců), vodu z chrpy, panthenol, extrakt z organické máty a jemné rostlinné porvrchově aktivní látky.

Dárkové balení navíc obsahuje hedvábně jemnou mořskou houbičku, jež má hypoalergenní, antiseptické a detoxikační účinky.

Druhé dárkové balení obsahuje dvoufázové tonikum, které odstraní i ten nejodolnější make-up, pleť hydratuje, zklidňuje a působí zároveň jako tonikum i mléko. Díky jemnému složení je produkt vhodný i pro odličování očí. Obsahuje organickou heřmánkovou vodu, vodu z chrpy a výtažek ze světlíku.

I tato krabička je doplněna o hedvábně jemnou mořskou houbičku.

O luxusní dárkové balíčky kosmetiky lze soutěžit do 15. 12.2019

Výherci:M. Švestková, J. Jaroš, Z. Svatek, P. Juřenová, M. Dostálová

Foto: Jakub Stadler