On-line deník ŽENYDÍVKY.CZ vám přináší soutěž, díky níž můžete být jedinečná v nové limitované kolekci Deichmann.

Mít kousek, který kromě vás nemá nikdo jiný, je sen mnoha žen. U modelů na zakázku je to samozřejmost, ale nyní ti tenhle výjimečný pocit poskytne i Deichmann. Navíc za super ceny.

Je sice fajn vyrazit si občas s kamarádkou na shopping a mezi vybíráním nových kousků si posedět u kafíčka a popovídat si. Občas se nám ale nechce ani malovat a nejradši bychom strávily celý den v teplákách. Díky internetu si ale nové trendy můžete pořídit klidně i z postele.

E-shop má Deichmann už delší dobu, ale nedávno spustil speciální novinku. Je jí kolekce Online Exclusive – kolekce, která je dostupná pouze online, právě v internetovém obchodě. V kamenných prodejnách tyto modely neseženete. Celkově se v kolekci pro podzim a zimu 2017 nachází kolem 200 modelů. Pospěšte si ale s nákupem, od každých botiček je v prodeji jen několik kousků (od 10 do 50 kusů), abyste měla opravdu exkluzivní pocit. Riziko, že potkáte na ulici ženu ve stejných botkách, je opravdu mizivé.

Kolekce Online Exclusive je pestrá. Najdete v ní slip-ony, tenisky, sportovní obuv, nízké i vysoké kozačky, obuv typu Chelsea, ale také společenské lodičky na svůdně vysokém podpatku. Kolekce sleduje nejnovější trendy, proto se v ní objevují modely s výšivkami, stuhami místo tkaniček, ozdobnými mašlemi, modely v sametovém provedení, v metalických barvách, nebo s třpytivým vzhledem. V kolekci nechybí ani kousky z edice Ellie Goulding for Deichmann, samozřejmě opět určené pouze jen pro prodej v e-shopu.

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na webu Deichmann.

Soutěžit jste mohli do čtvrtka 19. října do 23:59 hodin.

Pět výherkyň obdrží poukázku na nákup v hodnotě 500 korun.

Výherkyně: H. Tajcová (Litoměřice), B. Katrnošková (Pečky), V. Libichová (Ústí nad Labem), P. Zborníková (Rudolfov), J. Kočková (Praha)

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

  • Milá Zuzano,
   budou uvedeni zde přímo v článku – před titulkem se objeví slovo VÝHERCI.
   Pěkný den,
   K. V.

Comments are closed.