Magazín ŽENYDÍVKY.CZ vám ve spolupráci s e-shopem 4Home.cz přináší soutěž o pomůcky do kuchyně – pekáčky, stěrku na okno a chladící tašku.

Chladicí taška

Je navržena pro každodenní přenášení a skladování pokrmů. Moderní design je předností této chladicí tašky. Vnější materiál je vysoce odolný polyester, který lze jednoduše udržovat v čistotě pouhým utřením mokrým hadříkem. Vnitřní materiál je izolační vrstva PE pěna. Vnitřní hladké stěny umožňují velmi snadnou údržbu a očištění v případě znečištění přenášenými potravinami. Obsah 20 litrů.

 
Stěrka na okna

 

Okna umytá raz dva? Stačí vám na to

jen jeden pomocník! Dokonalá stěrka na okna s rozprašovačem i houbičkou z mikrovlákna udělá všechnu práci za vás ve 3 krocích. Z rozprašovače nanesete na okna saponát, houbičkou je umyjete a pak jen stěrku otočíte a pohodlně okna setřete.

Návlek z mikrovlákna lze jednoduše sundat a prát v pračce na 60 °C. Nádržka na saponát a rukojeť jsou vyrobeny z plastu, houbička z mikrovlákna, stěrka hliník + guma.
Pekáčky
Sada obdélníkových pekáčů nesmí chybět v žádné kuchyni. Pekáče jsou opatřeny nepřilnavým povrchem pro snadnou a pohodlnou přípravu vašich oblíbených pokrmů bez připalování a následného drhnutí. Plechy na pečení jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby.
Materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na eshopu 4Home.cz.

Soutěžit jste mohli do neděle 3. září do 23:59 hodin.

 

Výherci: O. Kolková (Ostrava), H. Prečová (Hranice), V. Kmínková (Děčín)

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

5 KOMENTÁŘE

  1. Bezva soutěže a celý web.Přeju redakci sluníčkové dny(i když počasí bude třeba zamračené).

    • Děkujeme a budeme se snažit být stále lepší a hodně vás bavit a těšit…

  2. Krásné výhry přeji všem hodně štěstí a celé redakci pěkný konec léta

    • Milá Verunko, moc děkujeme, také přejeme krásný konec léta a ještě hezčí podzim. A také hodně štěstí při soutěžení na našem webu a spoustu zajímavého čtení…

Comments are closed.