Udržovat pohybový aparát v dobré kondici nemusí být oříšek. Významnou roli hraje kolagen, který tvoří základ pojivových tkání. S jeho doplněním pomůže doplněk stravy Colafit s vitaminem C z čistého a šetrně zpracovaného kolagenu.

Kolagen představuje téměř třicet procent všech tělních bílkovin, s přibývajícími roky ale jeho produkce v těle klesá. Jedná se o nerozpustnou bílkovinu tvořící základní stavební hmotu kostí, chrupavek a vaziv. Je proto nezbytný pro zdravý a silný pohybový aparát – a platí to dvojnásob, jestliže klouby a kosti pravidelně vystavujeme větší zátěži. Přispívá rovněž k posílení závěsného aparátu zubů, regeneraci podrážděných dásní, zpevnění vlasů a nehtů a může také zpomalit tvorbu vrásek. Určitou zásobu kolagenu má sice v těle každý z nás, nicméně už kolem čtyřicátého roku života se jeho tvorba v těle výrazně snižuje.

Doplněk stravy.

Ideální způsob, jak tělu kolagen dodat, představuje český doplněk stravy Colafit s vitaminem C – měkké, snadno stravitelné kostičky, z nichž každá obsahuje 8 mg čistého kolagenu typu I (tedy nejrozšířenějšího ze všech typů kolagenu v organismu). Díky nadmíru šetrné metodě zpracování kolagenu nedochází k porušení jeho přirozené struktury, tělo jej proto může přijímat v neporušené formě. V balení jsou také tablety s vitaminem C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavky ale i pokožky.

Doplněk stravy Colafit můžou vyhrát 3 soutěžící. Soutěž trvá do pondělí 5. listopadu 2018.

Nápovědu najdete zde.

Výherci: B. Hudová, J. Šuranská, P. Radoušová

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

1 komentář

Comments are closed.