Kokosový olej lisovaný z kokosových jader zabraňuje ztrátě vlhkosti v pokožce, kterou zároveň zjemňuje. Kokosový olej přípravků Faith in Nature je v BIO kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Každý z šamponů a kondicionérů byl vyvinut tak, aby svému uživateli přinesl jedinečné benefity, nebo byl přímo vytvořen pro konkrétní typ vlasů. Všechny sprchové gely, šampony a kondicionéry jsou certifikovány Vegan a Cruelty Free.

  • Přírodní kokosový šampon – 250ml

Luxusní šampon s obsahem bio kokosu pro normální až suché vlasy. Šampon s okouzlující tropickou vůni obohatí vaše smysly a zpříjemní váš den.

  • Přírodní kokosový kondicionér – 250ml

Luxusní kondicionér s obsahem bio kokosu pro normální až suché vlasy. Kondicionér s okouzlující tropickou vůni obohatí vaše smysly a zpříjemní váš den.

  • Přírodní sprchový gel a jemná pěna do koupele v jednom – 250ml

Osvěžte se luxusním sprchovým gelem nebo si dejte koupel obohacující vaše smysly s tropicky voňavou pěnou s obsahem bio kokosu. Obsahuje glycerín a vitamín E. Zpříjemní váš den.

Nápovědu najdete zde.

Balíček o třech produktech přírodní kosmetické značky Faith in Nature můžou vyhrát tři soutěžící. Soutěž trvá do pondělí 11. března 2019.

Výherci: L. Novotná, V. Vejvodová, A. Dostálová

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.