Poznejte tajemství slavných žen, jak pečovat o své vlasy, pleť i pokožku! Není k tomu potřeba ani plastika či drahá kosmetika. Stačí sáhnout po obyčejných věcech, které má doma každá žena.

Beyonce: Ženu dělá nejkrásnější úsměv na tváři. Kromě toho, vsázím na každodenní kvalitní hydrataci pleti.

Kate Winslet: Důležité je mít vždy u sebe dobrý oční krém, zejména pokud cestujete, jste ve stresu anebo ponocujete. Takový krém vám stoprocentně pomůže v boji s nevzhlednými kruhy pod očima.

Grace Kelly: Několikrát denně používejte krém na ruce. A proč? Věk ženy se na rukou projevuje mnohem rychleji než kdekoli jinde.

Catherine Zeta-Jones: Tajemství dlouhých, lesklých hnědých vlasů? Odpověď najdete v pivu. Chmelový nápoj pomáhá zabránit vypadávání vlasů. Vitamín B reguluje produkci oleje na pokožce hlavy. Kvasnice uzavírají vlasové šupiny, a výsledkem jsou lesklé vlasy.

Po použití šamponu si namočte vlasy do jakéhokoliv piva, zabalte si je do ručníku a počkejte pět minut. Poté si vlasy opláchněte.

Halle Berry: Elixírem krásy je kávová sedlina. Herečka tuto přísadu používá při mytí svého tělo. Zabraňuje tak vzniku celulitidy. Jemný peeling z kávové sedliny spolu s kofeinem pomáhá s prokrvením pokožky a zároveň ji vyhlazuje. Kávovou sedlinu buď smíchejte s trochou sprchového gelu, nebo horkou vodou.

Cindy Crawford: Moje tajemství krásné pleti? Svou pleť hydratuji pomocí mléka.

Olivia Munn: Lék proti stárnutí? Japonské sladké brambory. Jsou přirozeně bohaté na kyselinu hyaluronovou.

Zubařka celebrit Dr. Jennifer Jablow: Co dělají hvězdy se zápachem z úst? Stačí malý panák vodky, trocha máty a citronu nebo skořice.

Miranda Kerr: Tajemství krásné topmodelky tkví v kartáči na suchou kůži. Pokožka je po vyčištění měkčí, zářivější a dokonce tato masáž pomáhá stimulovat lymfatický systém. Topmodelka se „kartáčování“ suché pokožky věnuje každé ráno.

Priyanka Chopra: Zářivá plať díky domácí masce. Stačí smíchat kurkumu, limetkovou šťávu, celozrnnou mouku, jogurt a růžovou vodu. Masku nechte na tváři působit 15 – 20 minut a poté ji opláchněte vlažnou vodou.

Foto: ČTK/APInvision/Rich Fury