Když nastane čas dát dítěti jinou stravu než kašovitou, jedná se pro nejednoho rodiče o stresovou situaci. První seznámení s ovocem a zeleninou ale nemusí být záležitost plná nervů. Ke snadnému řešení situace pomůže Silikonový krmící dudlík.

Bayby, jako jedna z mála značek na trhu, přichází s krmícím dudlíkem ze silikonového materiálu. Pomocí něj rodiče mohou co nejbezpečněji a nejhygieničtěji seznámit svou ratolest se stravou jako je zelenina nebo ovoce, a přitom mu nezpůsobit šok z přechodu z tekuté stravy na pevnou. Tento pomocník také eliminuje riziko zadušení dítěte nedůkladně rozkousanými kousky potravy, takže rodič nemusí mít o svou ratolest žádné obavy.

Jak silikonový dudlík funguje

Použití silikonového dudlíku je velmi snadné a intuitivní, ale nesmí se zapomenout na sterilizování výrobku před každým použitím. Pak už je vše snadné. Stačí odšroubovat otočením držátko, otevřít klip kroužku, naplnit silikonový dudlík například malým kouskem jablka, zacvaknout klip a zavření dokončit zašroubováním držátka. Posledním krokem (zašroubováním) tak rodič zajistí a zároveň zabezpečí dudlík před otevřením, protože každý rodič ví, že dětské ruce jsou neposedné a mohly by jinak dudlík omylem otevřít.

Silikonový krmící dudlík 4m+ od značky Bayby BBA 6402 a BBA 6403

Barevnost zajistí udržení pozornosti

Silikonový krmící dudlík Bayby není jen excelentním pomocníkem, který se hodí do každé malé ručičky, ale také designovou záležitostí, která svým vzhledem ratolesti zaujme. Pro holčičky je určena fialová varianta dudlíku s vyobrazením želvičky, kluci určitě ocení modrou barvu s obrázkem rybičky.

Všechny výrobky BAYBY jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a zdravotně bezpečných materiálů, který zajišťuje velmi jednoduchou údržbu. Žádná součást dudlíku BAYBY neobsahuje Bisphenol-A (BPA) ani jiné toxické látky.