Podzim klepe pomalu na dveře a baleríny se sandály budeme pomalu uklízet do skříně. Nová kolekce Pre-Fall 2019, jak v dámských, tak i v pánských variantách představuje jasný odkaz na vintage styl, který je v této sezóně nesmírně módní. Značka Kazar také rozšířila svou nabídku produktů o nové prvky, jako jsou pouzdra na smartphony, na kterých se objeví nový monogram, jenž je kombinací dvou spletených písmen K.

Ženy si mohou vybírat vše od kabelek přes lodičky po kotníčkové boty. Velkou část kolekce tvoří ztlumené, subtilní a jemné odstíny země, mezi nimiž vynikají zejména pudrový blankyt, tmavě šedá navazující na odstíny kouře nebo mraků, stejně jako teplá a smyslná béžová. Jemné a ženské odstíny jsou nejkrásnější u modelů vyrobených ze semišové kůže. Dámské kotníčkové boty, Kazar Magra, info o ceně na prodejně. Dámská kabelka, Kazar Zeya, info o ceně na prodejně. 

Tak trochu protikladem těchto jemných barev jsou jasné a výrazné barvy. Mezi nimi vyniká hnědá káva, elegantní fialová prolomená zvířecími motivy nebo lesklým lakem, stejně jako extrémně módní odstíny červené. Tato barva je svým způsobem pozůstatkem sluncem vyhřátého léta a zároveň začátkem zlatého podzimu. Teplý a ohnivý stín představuje silný a extrémně ženský akcent stylizace. Dámská pudrově blankytná kabelka, Kazar Dallas, 4 490 Kč. Lodičky, Kazar Gracja, 3 990 Kč. 

Mezi vedoucími motivy kolekce Pre-Fall jsou zvířecí potisky v mnoha odstínech, v matných a mírně lakovaných variantách. Mezi nimi výrazně vyčnívá motiv imitace krokodýlí kůže, zdůrazněný jednoduchostí designu klasických modelů. Lodičky se zvířecím vzorem, Kazar Natalie, 3 690 Kč. Dámský batůžek, Kazar Hemera, 4 490 KČ. 

Pánská kolekce je zaměřena  na semiš, který se objevuje v bohatých barvách – v nasycených hnědých, výrazné rudé, jak rovněž tmavomodré a různých odstínech béžové. Nejbohatší je kategorie casualových modelů včetně sneakers. Pánské hnědé polobotky, Nereus, 3 490 Kč. Módní pánské sneakersy, Leon, 3 990 Kč. 

Mezi nimi vynikají modely v odstínech mandlové bílé, modely s dynamickou, masivní podešví a také tzv. monkey skoes nebo kubánské boty na podpatku. Ty poslední jsou silným módním trendem nejnovější kolekce Kazar. Mezi formálními modely obuvi si zvláštní pozornost zasluhují modely typu pointed wholecut, ve kterém je svršek vyroben z jednoho kusu kůže.

autor: -tya-

foto: Kazar

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.