Vánoce jsou zase za dveřmi a vy si jako každoročně lámete hlavu, čím potěšit své drahé polovičky, tatínky či dědečky? Jestliže máte pocit, že muži jsou opravdu z Marsu a najít pro ně ten pravý dárek je úkol, na který je každý krátký, nevěště hlavu! Ježíšek si letos může dát nohy na stůl, protože naše inspirace zaručeně vyřeší vaše dilema, co jim koupit.

DIY kožený pásek na míru

Kožený pásek vydrží celý život a používáním léty získá na osobitosti. Natož, když je vyroben vlastními silami. Pokud hledáte inspiraci na dárek pro každého zručného jedince, s kreativní sadou KutilBox vlastní kožený pásek neuděláte chybu. Podle návodu si obdarovaní vyseknou otvory do kůže, připevní sponu i sešijí poutko. Takový vlastnoručně vyrobený pásek je opravdový originál, který nikdo jiný nemá. KutilBox na výrobu koženého pásku je k dostání na www.adrop.cz za 1.899 korun.

Kufr na nářadí

Třešinka pro každou dílnu. Profesionální přenosný kufr vybavený kvalitním nářadím, včetně ráčnových klíčů s velmi jemným mechanismem a spojovacím materiálem, přehledně uspořádaným v padnoucích přihrádkách. Kufr je zhotoven z kvalitního odolného plastu s kovovými sponami pro bezpečné uzavření. Na zadní straně je opatřen teleskopickou rukojetí a kolečky pro snadnou manipulaci. Koupíte jej v projektových marktech Hornbach nebo na www.hornbach.cz za 2.990 korun.

 

Dárkové balení oceněných chilli omáček a chutney

Hledáte dárek pro gurmána, kterému pálivé není cizí? Darujte mu parádní dárkové balení se čtyřmi oceněnými chilli omáčkami. Najde v nich lehce pálivé vzorky i omáčku, která doslova rozproudí krev. Možná ukápne i slza… Všechny omáčky pocházejí z kuchyně české firmy My Chilli, která se svými výrobky pravidelně sbírá ceny po celém světě. Ty nejlepší skvosty jsme zabalili do krásného dárkového balení. K zakoupení na www.adrop.cz za 849 korun.

Darujte zážitky

Nejlepší nápad je pořídit zážitek, který bude nezapomenutelný. Dárkový voucher portálu AmazingPlaces.cz navíc nechá obdarovanému na výběr, kam se za zážitkem vydá. Univerzální voucher na ubytování umožňuje výběr ze skoro 250 kouzelných míst v Česku. Luxusní provedení voucheru navíc dává dárku skutečně vánoční punc. A pokud nestíháte, žádný problém, voucher lze pořídit i v elektronické podobě na poslední chvíli. Volit můžete z dárkových voucherů různé hodnoty. K dostání na www.amazingplaces.cz.

Švihák lázeňský

Nejkrásnější město západních Čech – Mariánské Lázně. Prostředí krásné historické budovy hned u lázeňské kolonády. Odpočinek, klid a třeba i rekonvalescence pro bolavá záda nebo klouby. To vše můžete darovat svým blízkým v podobě voucheru na pobyt v lázeňském resortu Reintenberger Spa Medical. Vybírat můžete poukazy na všechny typy pobytů, které lázeňský resort nabízí. Dokonce můžete zvolit i kategorii pokoje, v němž bude obdarovaný bydlet. K dostání na www.reitenberger.cz.

 

Chmel je naše zlato!

Potřebujete obdarovat nadšeného pivaře? Dárková sada na domácí výrobu piva je trefa do černého, pardon do chmelového. Kreativní sada KutilBox obsahuje všechno, co je třeba k uvaření poctivého piva, a to nejen ledajakého, ale svrchně kvašeného piva IPA. Pivní styl IPA se poprvé objevil v 19. století v Anglii. Pivo vzniklo, aby vydrželo i půlroční plavbu na lodi z Anglie do Indie. A to se díky většímu obsahu alkoholu a vyšší míře hořkosti podařilo. Chmel, který dodává typickou hořkost, totiž slouží jako konzervant. KutilBox na vaření piva IPA je k dostání na www.adrop.czza 1.499 korun.

 

Zahradnická vychytávka

S inteligentními pomocníky můžete na zahradě ušetřit čas a spoustu vody, což potěší každého zahradníka. S programovatelným zavlažovacím počítačem for_q provede až osm zavlažování denně. Předtím ho stačí napojit 3/4” přípojkou k vodovodnímu kohoutku. Podle potřeby je možné řídit až čtyři různé výstupy. K tomuto chytrému přístroji s LCD displejem lze také připojit senzor deště nebo vlhkosti půdy. Zahrada tak dostane přesně tolik vláhy, a tak často, jak to opravdu vyžaduje. Záruka 10 let. K dostání v projektových marketech Hornbach za 799 korun nebo na www.hornbach.cz.

Na kole je vždycky prima

Geniální tip na dárek pro všechny cyklo milovníky! Jízda na kole, pro mnohé láska na celý život. Autorské šálky z limitované kolekce Na kole ze Studia Malíská s nezaměnitelným designem v odstínech černé, červené či modré jsou ručně vyráběny z karlovarského porcelánu. V kolekci najdete hrnky na espresso s podšálky, velké hrnečky, ale také autorské sety šálků s originálními koženými peněženkami od české firmy Zamlinsky. K dostání od 299 korun na www.originalniporcelan.cz nebo FB studiomaliska.

 

Foto: Depositphotos.com, archiv firem

 

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.