Za necelý měsíc jsou tady Vánoce a s nimi spojené obdarovávání našich nejbližších. Všichni však mám v rodině nebo blízkém okolí někoho, pro koho je velkým oříškem vybrat ten správný dárek. Inspirujte se proto v našem výběru, ať už jde o dědečka nebo tatínka.

Jídlo a potěší téměř každého. Stačí jenom vybrat mezi čokoládou, vínem, čaji nebo třeba luxusními sýry. Na vás už je se jenom zamyslet, co potěší danou osobu a zvolit ten pravý dárkový balíček plný dobrot. A když přidáte dobrou knihu, tak se určitě nespletete.

Máte v rodině milovníka Itálie? Určitě ho potěšíte balíčkem, který je plný italských pochutin. Nechybí kvalitní těstoviny, rýže na rizoto a pesto. Doplnit ho můžete historickou detektivkou Mstitel z Jenštejna. Italský balíček, Marks & Spencer, 859 kč. 

 

 

Dědečka či babičku určitě zaujme balíček plný čajů doplněný o chutné sušenky. Vedle však nešlápnete ani s čokoládovým výběrem. A romantický román Poslední léto krásně zpříjemní zobání dobrot. Čajový balíček, Marks & Spencer, 599 Kč.

 

Pro skutečně náročné členy rodiny je v nabídce také balíček plný luxusního jídla nebo ten obsahující argentinská vína. Doplnit ještě můžete knižní novinku Stínový vrah – mrazivý islandský krimi příběh. Luxusní balíček, Marks & Spencer, 1 199 KČ.