Znáte ten pocit, kdy se vám noha v horkých letních dnech doslova lepí k botě nehledě na to, které si obujete? Zpocené nohy nejenže způsobují nepříjemný zápach, ale mohou zapříčinit kožní infekce, jako jsou houbové organismy, kvasinky a plísně.

To se vám ale nemůže stát s letními sandály Walkmaxx Pure, které obsahují speciální antibakteriální úpravu stélky boty, která chladí a zabraňuje pocení. Tato vylepšená verze sandálů, které jsou hitem letošního léta, má navíc strečové pásky, díky nimž se dokonale přizpůsobí jakékoliv noze nehledě na její šířku.

Všechna Walkmaxx obuv má zaoblenou podrážku, která byla vyvinuta v Německu a pomáhá tvarovat svaly během chůze, snižuje bolesti bederní páteře, minimalizuje zatížení kolen, zmírňuje otoky nohou a snižuje pocit těžkých nohou. Užijete si pohodlnou chůzi a navíc posílíte svaly, které při běžné chůzi v botách s rovnou podrážkou nezapínáte.

Nyní si můžete vychutnat příjemný pocit z chůze při letních procházkách ve městě, u moře nebo i v přírodě. Vyhrajte pár Walkmaxx sandálů! Vyberte ze 4 barev a užívejte léto!

Poukaz na nákup Walkmaxx dámských sandálů získají tři soutěžící. Soutěžit můžete do 11. července.

Nápovědu najdete zde.

Výherci: E. Scholzová, L. Loubalová, I. Kubešová

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

5 KOMENTÁŘE

  1. Podobné jsem už měla a nerada jsem se s nimi loučila když dosloužily.

Comments are closed.