Slevové a věrnostní karty dnes nabízí mnoho obchodníků, řetězců a restaurací. Ty ovšem platí vždy právě u toho jednoho konkrétního obchodníka nebo řetězce.

Stále oblíbenější je univerzální Cashback Card, kterou lze používat u více než 80 tisíc partnerských společností po celém světě. Registrovaní zákazníci si mohou vybírat ze široké škály obchodů a on-line shopů z oblasti bydlení, cestování, elektroniky, módy, zdraví až po sport, zábavu, potřeby pro zvířata či pojištění. Mezi partnerské e-shopy například najdete mall.cz, notino.cz, vivantis.cz, bezvasport.cz, Dr.Max.cz, Astratex.cz, Kasa.cz, rohlik.cz. booking.com, Zoohit.cz, kiwi.com nebo Zoot.cz. Podrobný přehled najdete na www.cashbackworld.com.

Jednou z partnerských společností je i Galerie Harfa v Praze Libni, která nabízí dárkové šeky s možností uplatnění ve všech obchodech a prodejnách obchodního centra. Je tedy jen na vašem vkusu a potřebách, do kterého vysněného obchodu zamíříte.

Jednoduše i na cesty do zahraničí

Cestujete často do zahraničí, kde pravidelně nakupujete nejen jídlo a oblečení, ale i dárky či suvenýry pro celou svoji rodinu? Nemusíte již mít slevovou kartu v peněžence, ale jednoduše v mobilu. On-line registrace do CashbackWorld programu je velmi jednoduchá a samozřejmě zdarma. Aplikaci Cashback App si po dokončení registrace můžete rychle a bezplatně stáhnout v Google play a kartu tak mít vždy při sobě.

Při každém nákupu získají členové programu až 5% peněz zpět a navíc sbírají body, které lze využít k nákupu ve speciálních nabídkách u partnerských firem. Aplikace má i funkci lokálního vyhledávání, která najde všechny partnerské firmy, které jsou v blízkém okolí, kde se právě nacházíte. A to ať jste v České republice nebo v zahraničí. Ideální pro spontánní objevování zajímavých míst či nových restaurací, nemyslíte?

Autor: Ivana Borovková
Foto: pixabay.com

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.

2 KOMENTÁŘE

  1. Díky, jednoduché a praktické. Proč nesbrat ze země peníze, které leží před každým obchodem?:-)

Comments are closed.