Mladičká hairstylistka Hanka si nedávno jeden ze svých snů. Dostala jedinečnou příležitost učesat tři české blogerky.  Stalo se tomu tak při představování nového balzámu Pantene. Podívejte se na její inspirativní účesy, které lze z krásných a zdravých vlasů vytvořit.

Teprve 14letou Hanku baví hrát si s vlasy a neustále vymýšlet nové účesy už odmalička. Své umění pak zkouší na svém nejbližším okolí. Hotové výtvory poté fotí a zveřejňuje na svém instagramovém účtu HairStyleCZ. Před nedávnem učesala podle svého gusta i české blogerky – Nikolu z Talk to my moustache, youtuberku a blogerku Vendulu Jirmannovou a Lucii Šumovou ze sesterské dvojice Lucie a Veronika . „Ohromně jsem si to užila, účesy jsem přizpůsobila tvarům obličeje slečen. A i když měla každá jiný typ vlasů, se všemi se mi pracovalo dobře,“ sděluje své dojmy začínající hairstylistka. Dva účesy se hodí spíše na ples nebo na oslavu a jeden je ideální pro nabourání nudné všednosti. „Chtěla jsem holkám ukázat, že je zvládnu učesat na jakoukoli příležitost,“ dodává Hanka. Její účesy poznáte podle copánků na tisíc způsobů, ze kterých se pomalu stává její vizitka.

Zdravé, silné a lesklé

Vlasová vlákna poškozují fény, kulmy, žehličky, barvy, a dokonce i samotná voda. Kadeře pak ztrácí lesk, třepí se a vykazují známky poškození. Je tedy třeba se o ně velmi pečlivě starat – a to především v tomto chladném zimním období.

Náš tip: Novinkou na trhu je 3minutový balzám od Pantene z řady vlasové péče Intensive repair. Vlasům vrátí přirozenou krásu a ochrání je i před nežádoucím vysoušením –nejúčinnější je právě teď, kdy vlasy ohrožuje sucho a mráz. Díky složce Pro-V  pomáhá ošetřit extrémně poškozené vlasy za několik minut, lze ho používat denně. Řada Intensive repair dále zahrnuje šampon, kondicionér, masku a také sprej pro snadné rozčesávání vlasů.

Foto: Pantene

Redaktorka rubriky Relax na webu TÝDEN.CZ a editorka ŽenyDívky.cz. Ráda vaří, sportuje a miluje zvířata.