Nový rok 2018 se teprve pomalu rozbíhá, ale módním expertům už je zčásti jasné, co bychom my, obyčejní smrtelníci, měli mít ve skříních. Takže, pojďme na to…

Třpytky ve všech podobách

Peříčka a divoké aplikace už pomalu ustupují, zato třpytky frčí a nabírají na obrátkách. V šatníku proto nechte prostor všemu, co se aspoň malinko třpytí. Můžou to být blýskavé tenisky, stejně jako divoké metalické kalhoty nebo decentní sukně s třpytivými detaily.

Když šperk, tak výrazný

Na drobné šperky letos máme zapomenout, méně znamená více, takže výrazné hodinky náušnice  nebo náramky bohatě stačí, ostatní šperky nechte klidně doma. A v hlavní roli jsou rozhodně mohutné náušnice…

Široké kalhoty musíte mít

Maxi sukně nechte na chvíli odpočívat, nahrazují je totiž široké kalhoty. Vybrat si můžete strohé, třeba proužkované, nebo naopak divoce vzorované. Každopádně platí, čím širší, tím lepší!

 

A doplňky?

Tak ve zkratce, kšiltovkám prý odzvonilo, aspoň než začne být hic, největším trendem jsou totiž – barety! No  a chybět by vám neměla ani velká barevná nákupní taška, nebo velký divoce barevný batoh, prostě trendy zavazadlo, které je vidět na sto honů.

 

foto: archiv firem; pixabay.com/StockSnap

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.