Svítivé barvy jako růžová, oranžová, žlutá a zelená, se v posledních letech vrací do módy pravidelně. Ani letos tomu nebude jinak a neonové barvy se staly jedním z top trendů jarních fashion weeků. Návrháři zvučných jmen proto prezentovali na přehlídkách pro jaro a léto i modely, které díky jejich barevnosti nešlo přehlédnout. Nechte se jimi inspirovat a zařaďte do svého šatníku veselé barvy i vy.

Vneste do svého šatníku trochu extravagance v podobě neonových barev. Ty sice zažily největší boom v devadesátých letech minulého století, ale i letos bude oblečení a doplňky v barvě zvýrazňovačů in! Ani celebrity tento trend neopomíjejí a svítivé šaty od módních návrhářů oblékají i na významné akce. Naposledy to byla například tenistka Maria Sharapovová, která zvolila pro letošní oscarovou párty Vanity Fair fluorescentní šaty ze salonu Valentino.

Ať už se rozhodnete zvolit odvážnější svítivý outfit nebo neonové barvy využijete decentnějším způsobem; třeba v kombinaci s černým a bílým oblečením nebo v podobě doplňků, máme pro vás několik módních kousků, které celkový outfit oživí a jarně naladí.

Foto: Depositphotos.com, archiv firem