Ruce jsou naší vizitkou, a proto bychom se o ně měly starat. Kromě základní péče si dejte záležet i na lakování nehtů. Stejně jako v módě, i v kosmetice a manikúře se objevují nové trendy. Připravili jsme pro vás přehled toho, co bude letos „in“. Nechte se inspirovat!

À la francouzská manikúra

Nemluvíme však o klasické francouzské manikúře, ta už je trochu pasé. Vsaďte na originálnější kombinace. Na konce nehtů zvolte například černý či třpytivý lak.

View this post on Instagram

Classic French with a Twist 🖤⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Have you snagged your Loyalty Box yet? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Don't miss out on our most requested Nail Dash since launch and get both White and Black French Tips- ONLY through the Loyalty Box!⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ .⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ . #nails #naildash #naildashes #pressonnails #glueonnails #nailsofinstagram #nailsofinsta #pressonmanicure #glueonmanicure #redaspen #redaspenlove #nailswag #nailstagram #naildesigns #tuesdaytip #tiptuesday #tuesdayvibes #tuesdaythoughts #loyaltybox #frenchmanicure #frenchtips #blackfrenchmanicure #frenchmani

A post shared by Taylor Janke (@taylorchristine.beauty) on

Přirozenost

Pokud nemáte rádi výrazné barvy a dáváte přednost přirozenému vzhledu nehtů, bude pro vás styl nude to pravé.

Odstíny

Proč si vybrat jen jeden lak? Zvolte si barvu, která se vám líbí a nehty nalakujte různými odstíny této barvy.

Zaměřeno na detail

Pro zručnější z vás máme typ jak vyšperkovat nehty do detailu. Pomohou vám k tomu třpytky, proužky či geometrické obrazce. Popusťte uzdu své fantazii!

Foto: pixabay.com/picjumbo_com, instagram