I při pravidelné kvalitní péči může být pleť na konci léta unavená, vysušená a často potřebuje i barevně sjednotit. Je čas napravit škody způsobené sluníčkem. Co vaše pokožka na podzim potřebuje?

Podzim je obdobím, které je k pleti poměrně šetrné. Proto se nemusíme bát pokožku opravdu důkladně vyčistit peelingovými krémy či gely. Naprostou nezbytností  v tomto období je hydratace pleti.

Dopřejte jí náležitou péči v podobě Therapy krému, speciálně vyvinutého pro rozjasnění pokožky. Tento noční krém obsahuje unikátní lamelární vodní gel, díky němuž se do pleti postupně uvolňují AHA kyseliny, a to po dobu až 10 hodin. Výsledkem je vyhlazená a viditelně rozjasněná pokožka, do podzimu vkročíte s příjemným pocitem z mladistvé a odpočatě vyhlížející pleti.

Pokud nechcete ani po létě ztratit sexy pohled, pořiďte si do podzimní kosmetické taštičky RefectoCil Booster s bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil, který aktivuje růst řas a obočí. Vaše řasy tak budou nejen hustší a delší, ale i pružnější a zdravější, a obočí konečně nabere na hustotě a výrazu navzdory tomu, že doposud bylo (třeba důsledkem letitého vytrhávání) velmi řídké. Booster koupíte za 1 890 Kč na www.beautylash.cz

 

foto: pixabay/hellseeker