Prague Candy Festival je unikátní akcí pro milovníky sladkostí ve všech podobách. Čokoláda, cupcakes, makronky, pralinky, vegan a raw dezerty, cakepops, sušenky, horká čokoláda, dražované ovoce, ale i ovocné džusy, dobré víno a báječná káva – to vše na vás čeká na nejsladším festivalu roku. Třetí ročník Prague Candy Festivalu se bude konat 12. – 13. 5. od 10 do 19 hodin v areálu pražské Pragovky. Vstup do všech prostor je bezbariérový.


Třetí ročník Prague Candy Festivalu představuje návštěvníkům spoustu novinek. Akce se bude konat v netradičních prostorách pražské Pragovky – v místě, které má svoji originální historii, industriální styl a něco, čemu se říká Genius loci – tedy svého jedinečného ducha. Pragovka představí více než 40 originálních vystavovatelů ve vnitřních i venkovních prostorách, spoustu atrakcí nejen pro děti a bohatý doprovodný program.

Další novinkou je festivalová měna – kendík. Ke vstupence zakoupené v předprodeji za 350 Kč nebo na místě za 400 Kč návštěvníci obdrží čip nabitý 10 kendíky. Kendík odpovídá hodnotě 20 Kč a návštěvníci mohou čipem platit u libovolných stánků, a také si kendíky dobíjet u několika platebních míst v areálu akce. Výhodou je, že vstupenka platí na oba dva dny akce, návštěvníci se tedy mohou do prostor libovolně vracet v průběhu celého víkendu. Každý návštěvník také obdrží slosovatelný lístek do tomboly, která bude vyhlašována třikrát v průběhu každého dne festivalu.

Festival nebude jen o sladkostech, ale také o zkoušení nových produktů, o životním stylu, o nových zážitcích a o pohodové atmosféře, která umožní návštěvníkům všech věkových kategorií prožít nejsladší víkend svého života. V rámci akce se uskuteční spousta soutěží o sladké ceny. Na pódiu bude po celou dobu akce zajímavý doprovodný program plný workshopů, zdobení a zábavy. Celou akcí bude provázet Tomáš Horák, moderátor z Radia City.

Více informací o akci najdete na webových stránkách nebo na Facebooku.

Redaktorka rubriky Relax na webu TÝDEN.CZ a editorka ŽenyDívky.cz. Ráda vaří, sportuje a miluje zvířata.