V pražské O2 areně se od 13. do 16. prosince uskuteční exkluzivní jezdecká akce. V Praze vyvrcholí série parkurových závodů Global Champions League premiérovým kláním nejlepších týmů a jezdců světa – Prague PlayOffs 2018. Šestnáct nejúspěšnějších týmů bude bojovat o prestižní triumf v tzv. Super Cupu, šestnáct nejlepších jezdců změří síly v exkluzivní Super Grand Prix.

„Prague Playoffs jsou výjimečné hned z několika pohledů. V rámci Global Champions se jedná o zcela nový formát ‘superfinále’, do kterého se probojují skutečně jen ti nejlepší. Uspět tak může kdokoliv, bez ohledu na pořadí a výsledky v průběhu roku,” zdůrazňuje Jan Andrlík, předseda organizačního výboru Prague PlayOffs. „Navíc nikdy v historii tohoto sportu nebyly vítězům rozděleny takové prize money. Celkem to bude téměř 12 milionů eur. Pro Českou republiku pak výjimečnost tkví v tom, že se zde nikdy nekonala žádná soutěž té nejvyšší kategorie podle klasifikace Mezinárodní jezdecké federace.”

A chybět nebude ani český tým Prague Lions s Annou Kellnerovou a Alešem Opatrným, dvěma nejlepšími českými jezdci. Jasno o nominaci měli po Římě, kde skončili třetí, a před Dauhá, poslední stanicí celoročního seriálu Global Champions League.

Kromě elitních jezdců se návštěvníci mohou těšit na zábavné umělecké show, spojené s jezdeckými disciplínami. Program sobotního dopoledne je koncipován pro rodiny s dětmi. Vstupenky zakoupíte v sítích Ticketportal.

Více na www.pragueplayoffs.com. Cena vstupenky: od 490 Kč

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.