Výběr spodního prádla mnoho žen spíše podceňuje, přitom sexy prádélko má neuvěřitelnou moc a dovede oživit každou ložnici. Kromě toho má spodní prádlo značný vliv na celkový pocit nejen při intimních chvílích, ale i na náladu a sebevědomí v průběhu celého dne. Chcete udělat vaší drahé polovičce radost a překvapit večer ve svůdném prádle? Inspirujte se u Francouzů, kteří jsou mistři rafinovanosti a zároveň kvality a pohodlí.

Pokud chcete od spodního prádla víc, než co tato součást oděvu obvykle nabízí, je ideální volbou poohlédnout se po věhlasných francouzských značkách, kde má spodní prádlo dlouhou historii a tradici.

„Chystáte se do kanceláře, na kávu s kamarádkou nebo na rodinnou oslavu? Neuděláte chybu, když si obléknete francouzské spodní prádlo značky Aubade. Jdete na večeři s přítelem, balíte si kufr na líbánky nebo máte výročí svatby? Chybu naopak uděláte, když si Aubade neobléknete,“ říká s úsměvem Štěpánka Kupcová z rodinného butiku Oxalis dessous zaměřeného na luxusní francouzské spodní prádlo.

Tipy pro žhavé noci

„Pro kolekci Femme Sensuelle je typické výrazné zdobení v oblasti ramínek a na bocích kalhotek. Luxusní střihy, různorodý materiál, moderní vzory, luxusní černé vyšívání, mašličky, šňůrky, kožené pásky a pozlacené kroužky. Detaily, které působí hravě, a jiné, eroticky dráždivé, jež vám dodají to správné naladění a vyzařování navenek,“ představuje jednu z kolekcí Aubade Štěpánka Kupcová.

Upřednostňujete-li spíš krajku, pak vás nadchne bohatě zdobená kolekce Femme Passion. Její součástí jsou rovněž ozdobné pásky, a to jak u kalhotek, tak u podprsenek. Tato kolekce s nádechem svůdné erotiky si bezstarostně a otevřeně pohrává s prvky glamouru. Je to prádlo, které vám dovolí být nenucené, sexy a šik. Sety zahrnují nejen podprsenku a kalhotky, ale také velice hezky zpracovaný korzet a košilku. Butik můžete navštívit na pražském Jungmannově náměstí a také v Paláci Adria a v Centru Chodov.

Svůdné prádlo nejen pro partnera

Krajky a lichotivé střihy byste neměli nosit jen v případě, kdy budete chtít na někoho zapůsobit při intimních chvilkách. V první řadě byste svůdné prádlo měla nosit sama kvůli sobě – to, jak se cítíme ve spodním prádle, má totiž velký vliv na naše celodenní rozpoložení i sebevědomí v různých situacích během dne.

 

foto: shutterstock.com