Jste pozváni na svatbu a lámete si hlavu, jaký vybrat svatební dar pro novomažele? Hitem letošního roku jsou originální svatební trička.

Svatební trička pro nevěstu i ženicha

Svatební trička s originálním potiskem jsou milý svatební dar, který novomanželům připomene jejich velký den. Vybírat můžete z široké nabídky originálních svatebních motivů od profesionálních výtvarníků a grafiků. Můžete koupit do série trička pro oba novomanžele se stejným potiskem. Pánské v klasickém pánském střihu i v dámském vypasovaném střihu. Dobrou volbou pro svatební trička je bílá barva, ale držet se jí nemusíte. Některé motivy naopak krásně vyniknou na sytých barevných odstínech.

Svatební triko pro nevěstu

Svatební trička se jmény novomanželů a datem svatby

Oblíbená jsou svatební trička s možností vytištění jmen novomanželů a datem jejich svatby. Vyberte si např. tričko s motivem ženicha a nevěsty, jak vyjíždějí ve svém kabrioletu na společnou cestu životem. Datum svatby je vytištěno na SPZ. Nebo si vyberte svatební tričko s milou kresbou nevěsty a ženicha držící se za ruce, připraveni říci si své ano. Křestní jména novomanželů a datum svatby stačí napsat do poznámky k objednávce a do několika málo dní máte tričko doma. Můžete si být jistí, že takové parádní tričko pro nevěstu a ženicha mezi svatebními dary určitě nezapadne.

Svatební triko pro ženicha

Buďte jeden svatební team

Buďte na svatbě jeden svatební team ve stejných tričkách. Hned budete vědět, kdo patří k ženichovi a kdo k nevěstě. Ve večerních hodinách, když je svatební párty v plném proudu a oční vidění mírně rozostřené a koordinace pohybů omezená, je dobré vědět kdo ke komu patří:-). Pro tento účel poslouží svatební trička označena teamem nevěsty a teamem ženicha. V nabídce jsou i trička pro svědky, svědkyně nebo družičky.

Vtipné svatbní trička

Kde trička zakoupit?

E-shop www.HobbyTriko.cz nabízí široký výběr svatebních triček pro ženichy a nevěsty. Tričko si objednáte jednoduše několika kliky a do 3-5 dní máte tričko doma. Nikde jinde neseženete takový výběr motivů a velikostí. E-shop garantuje kvalitní materiál i potisk a bezproblémovou výměnu velikostí.

Prvotřídní kvalita

Originální svatební trička z eshopu www.HobbyTriko.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek. Nejedná se o levné a nekvalitní zažehlovací fólie, ale o opravdový potisk. Firma si zakládá  na kvalitě materiálů a milému a vstřícnému přístupu k zákazníkům. Důkazem toho jsou i kladné recenze zákazníků, kteří se do eshopu rádi vrací. Tak až půjdete na svatbu a budete si lámat hlavu nad tím, jaký svatební dar vybrat, nechte novomanželům vytisknout parádní svatební trička. Trička budou krásná vzpomínka na jejich svatbu a pokud jim je nesežerou moly ve skříni, budou je mít napořád.