Jedinečný zážitek v Praze nabízí surfařský simulátor. Zábavné surfování na vlnách si mohou na vlastní kůži vyzkoušet dospělí i děti – a to v Surf Areně, která se nachází v Letňanech. Atrakce, která umožňuje zažít pocity známé ze surfingu i daleko od oceánu, je všem zájemcům dostupná díky vyspělé technologii.

Co je to indoor surfing?

Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce v důmyslně tvarovaném bazénu a umožňuje jízdu na speciálním prkně. Nejjednodušší je jízda vleže na břiše nebo vkleče tzv. bodyboarding, kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět spoustu zábavných triků. Při surfování ve stoje lze kromě zatáček a klasických manévrů provádět i náročnější triky jako např. salta nebo flipy. Surf Arena je určena pro širokou veřejnost a pod vedením zkušených instruktorů zde mohou bez obav surfing vyzkoušet opravdu všichni.

Jak jízdy probíhají?

Celý zážitek trvá přibližně dvě hodiny. Po příchodu do Surf Areny se přihlásíte na recepci, poté dostanete úvodní školení (30 minut před začátkem), kdy se dozvíte vše potřebné pro to, abyste si jízdu na simulátoru co nejvíce užili. Zkušený instruktor vám vysvětlí, jak bude surfování probíhat a co vás čeká. Podle typu zakoupeného poukazu si pod vedením instruktora spolu s dalšími návštěvníky vyzkoušíte jízdu na prkně vleže, vkleče nebo ve stoje.

V Surf Areně vám půjčíme vše co je k indoor surfingu potřeba. Neoprenové obleky a speciální prkna jsou zdarma k dispozici. Po skončení lekce si můžete nechat nahrát videozáznam vašich jízd, jako památku na celý zážitek.

Jak jízdy získat?

Na jízdy v Surf Areně lze zakoupit poukazy, které mají pevně stanovené datum a čas. Prodávají se přímo na webu areny. Další možností je věnování dárkového poukazu svým blízkým a přátelů. Na výběr je voucher na 30 nebo 60 minut jízdy, hodina jízdy pro dvě osoby i rodinný balíček. V akci ej aktuálně také poukaz na Vánoční večírek v Surf Areně pro firmy (kapacita až 20 osobo).

Podrobnosti najdete na www.surfarena.cz.

Foto: Facebook/Surf Arena