Po rušném létě přichází podzim, který je ve znamení zklidnění. To je ten pravý čas začít se věnovat péči o své tělo. Soutěžte o tři balíčky oblíbené kosmetiky v hodnotě téměř dvou tisíc korun a buďte krásná!

O co se soutěží:

Vyhlazení vrásek? S novou řadou kosmetiky ANEW Clinical Anti Wrinkle je to možné! Kosmetická péče s kyselinou hyaluronovou pomáhá redukovat první vrásky ještě předtím, než se stanou trvalými. Než se rozhodnete pro invazivní řešení redukce vrásek – botoxové injekce, vyzkoušejte produkty s kyselinou hyaluronovou a retinolem.

ANEW Clinical Smoothing serum – Vyhlazující sérum proti vráskám s retinolem

Intenzivně vyhlazuje hluboké vrásky, chrání a posiluje kolagenová vlákna a redukuje pigmentaci pleti.

ANEW Plumping concentrate – Vyplňující péče proti vráskám s kyselinou hyaluronovou

Účinná péče jako nejlepší alternativa estetické medicíny. Unikátní sérum vyhladí vrásky dříve, než se stanou trvalými. Obsahuje 3 molekuly kyseliny hyaluronové v různých velikostech, které působí ve více vrstvách pokožky a mohou být alternativou tzv. mezoterapie.

Hydratační maska s aloe

Okamžitá hydratace zaručena! Pleťová maska inspirovaná autentickým korejským rituálem péče o pleť, dodá pokožce extrémně vysokou dávku živin a hydratace.

Avon True Power Stay – Tekutá rtěnka POWE STAY pro 16 hodinový efekt

Třešnička na dortu vaší krásy, to jsou dokonale nalíčené rty! Rtěnka Power Stay se nerozmazává ani nestírá, matný odstín vydrží sytý po celý den a na rtech nezanechává nepříjemný pocit.

Soutěžit můžete do 15. listopadu 2019. 

Výherci: N. Dinková, E. Jeníčková, J. Vejvoda

Foto: AVON

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.