Nadělte letos o Vánocích sobě nebo někomu ze svých blízkých luxusní dárkovou kazetou v hodnotě 3470 Kč! Vyzkoušejte dermokosmetiku značky NeoStrata, konkrétně řadu Enlighten, která je svým složením bohatá na extrakt z hroznových jader Chardonnay, výtažky z alpských rostlin a lékořice, stejně jako na vitaminy C a E.

Jaké produkty v dárkovém balení objevíte?

Čistící gel Ultra Brightening Cleanser

Jeho pomocí odstraníte z pleti mastnotu i make-up a díky obsahu drobných perleťových částeček dopřejete pleti i velmi jemný peeling přispívající k obnově kožních buněk. Pokožka se proto ihned po vyčištění tímto unikátním čistícím gelem viditelně projasní a zároveň se dobře připraví na následnou péči.

Illuminating Serum

Jedná se o velmi lehké sérum, které bylo vyvinuto přímo pro pleť trpící hyperpigmentací vlivem UV záření, hormonálními změnami či stárnutím. Sérum obsahuje peptidy, lékořicový extrakt, výtažky z alpských rostlin, vitamin C a k tomu dvanáct různých rozjasňovačů bránících tvorbě pigmentových skvrn i výrazně omezujících viditelnost těch stávajících.

Pigment Controller

Lehký noční fluid s Retinolem, vitaminy C a E i výtažky z aplských rostlin. Také tento malý zázrak v tubičce ostatně přispěje k eliminaci vaší hyperpigmentace a zabrání tvorbě nových skvrn. A úplně na konec si ještě přizvěte na pomoc Pigment Lightening Gel, jímž kvůli jeho velmi silné koncentraci účinných látek ošetřujte své pigmentové skvrny raději jen lokálně, zato důsledně pokaždé před spaním.

Vyzkoušejte své štěstí v naší soutěži a pokud přece jen nebudete jedna ze dvou vylosovaných, nenechte si ujít mimořádnou akci Vánoce nad míru, která až do 31. 12. běží na www.neostrata.cz. V rámci speciální vánoční nabídky obdržíte 3 produkty dle vlastního výběru za cenu dvou!

Chcete soutěžit? Je to jednoduché… Napište nám, proč byste od nás měla obdržet luxusní dárkovou kazetu dermokosmetiky NeoStrata v hodnotě 3470 Kč právě Vy.

Dvě nejoriginálnější odpovědi odměníme dárkovou sadou.

Soutěžit bylo možné do neděle 24. 12. do 23:59 hodin.

 

VÝHERKYNĚ:

Hana Smetanová, Uhečice
„Jsem vaše pravidelná čtenářka a návštěvnice webu. Mám ráda vaše příspěvky a o ty se ráda dělím s kolegyněmi, takže máte díky mě i nové čtenářky. Moje pleť by také potřebovala vitamínovou vzpruhu, zvlášť v tomto období a tou by byla pro ni určitě kosmetika Neostrata. Přeji vám hezké vánoční svátky a hlavně hodně takových čtenářek jako jsem já, které vás budou mít rády.“

Ivana Strnadová, Děčín:
„Tuto perfektní kosmetickou kazetu bych si moc ráda vyzkoušela. Mám problémy s pletí, ale za tuto cenu si sadu nemohu koupit. Tak zkusím štěstěnu :-)“

 

Kompletní pravidla soutěže a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Redakce magazínu ŽENY DÍVKY.