I když patříte mezi kalhotové typy, letos byste měly udělat výjimku a pořídit si aspoň jednu sukni. Je totiž jasným jarním „must have“ sezóny!

Je z čeho vybírat, trendy zůstávají pouzdrové sukně, nejlépe ve výrazných barvách, jako je červená, modrá nebo žlutá. Na své si ale přijdou i romantičky, protože nadýchané sukně v pastelových barvách se letos také hřejí na výsluní. Nic nezkazíte ani, už od minulého roku, aktuální maxisukní.

S čím kombinovat?

Tak tomu se meze vážně nekladou! My navrhujeme držet se jednoduchých linií, vybrala jste si výraznou sukni, ať už střihem nebo barvou, volte jednoduchý top – může to být bílá košile stejně jako jednoduchý, jednobarevný nátělník. V opačném případě, tedy, když jste zvolila minimalistickou sukni, se nebojte u topu trochu „zahýřit“, zkuste asymetrii, nebo výrazné vzorování. Na výsluní se i letošní jaro drží tenisky, takže pokud vás balerinky nebaví a z podpatků bolí nohy, volba je jasná…

Tip: Stejně horkým trendem, jako sukně, je letos džínová bundička, nejlepší by bylo tyhle dvě stálice zkombinovat, co říkáte?

 

Foto: deposithphotos/kikovic; profimedia; archiv firem

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.