Hřejivé slunečné okamžiky s kouskem atmosféry zelených lesů a skandinávských jezer – přesně takovou náladu vám dokáže navodit venkovní křesílko na terase či zahrádce. Stylové lenošení v elegantním dřevěném křesílku s dotekem severských zemí, s měkkými plédy a pohodlnými polštářky, vás úplně pohltí.

Křesla jsou vyrobena typicky severským způsobem: jednoduchý a čistý design dávají vyniknout přírodním materiálům. Vybrat lze z celé škály provedení – dub, borovice, bříza, modřín, javor nebo třeba olše. Díky barevným variantám spolehlivě zapadnou do každého exteriéru i interiéru a v kombinaci se čtyřnohou stoličkou vytvoří úžasně útulnou relaxační zónu. Příjemný podhlavník, pletený pléd přes kolena a dobrá kniha.

Vše naleznete v showroomu DECO LOCO.

Hrátky s donutem

Hrátky s donutem

Obzvlášť v dnešních dnech, kdy trávíme mnohem více času doma, s dětmi, které se už
neudržitelně nudí, neustále sháníme inspiraci pro vytvoření nějaké prima zábavy. Máme
pro vás tip, jak si dokonale vyhrát s jediným (designovým) kouskem.

Každé dítě miluje koblížky, o tom není debat. Proto víme, že by se i u vás jeden lákavě barevný, v obřím provedení, perfektně vyjímal: Lusito Donut poslouží jako měkká prolézačka, gaučík pro posezení k večerní pohádce, anebo jako základ rafinovaného bunkru plného dětských tajemství.

Značka Lusito nabízí měkoučké designové sedáky ve tvaru Donutu (90×30 cm) v pestrobarevných variantách. Vnitřek tvoří dva samostatné pufy, dají se vyjmout a spolu se sedátkem jsou určené k odpočinku, ale také netušeným hrám. Tyhle koblížky nekazí zoubky a jsou absolutní vítězové u dětí, ale i u maminek. Potah Donutu je vyroben z velmi odolné pevné látky s efektem broušené kůže, údržba je snadná – vrchní materiál má v sobě protišpinivou úpravu. Když už se stane nehoda, stačí použít vlhký hadřík.

Foto: archiv