Podzim je za dveřmi, proto je nejvyšší čas provětrat šatník a doplnit ho o několik zajímavých trendů. Dnes jsme se zaměřili na doplňky a rozhodně je z čeho vybírat!

Doplňky, to je vděčné téma. Nemusíte však nakupovat nový kabát nebo šaty a vydat se tak z peněz, stačí s pořídit stylovou čepici, šálu nebo kabelku a váš outfit vypadá hned jinak. Navíc tak ušetříte čas a peněženku. Pojďme se tedy podívat na čtveřici hlavních „doplňkových hitů“ , kterými hravě ozvláštníte svůj šatník. 

Nechte na hlavě

Už několikátou sezónu jsou v módě čepice. A letos tomu nebude jinak. V podobné například zazářila Julia Roberts v slavné romantické komedii Pretty Woman. Černá bekovka, Esprit, 846 Kč.

Inspirace divočinou

Zvířecí potisky se opět vrací do módy a je jedno, jestli si pořídíte gepardí kabátek nebo „jen“ leopardí boty. Lodičky s leopardím potiskem, F&F, 499 Kč.

Buďte vidět

I když milujete tlumené barvy, nevyhýbejte se zářivým doplňkům, kabelky či batohy se zářivými, nejlépe uměleckými motivy, jsou hitem sezóny. Batoh Fjällräven Kanken Art Mini, Freshlabels.cz, 2390 Kč.

Boho styl

Tolik opěvovaný boho styl nemusí souviset pouze s létem, rozevlátými šaty a časem u moře. Vsaďte třeba na vzorovaný šátek, který vás během větrných dnů zahřeje. Využijete ho však i jako originální doplněk do vlasů. Vzorovaný šátek, Cellbes, 499 Kč.

foto: depositphoto.com

Léta se věnuje nejstarší medicíně světa ajurvédě, aromaterapii a józe a stále se zdokonaluje dalším studiem.